Devam sütü kullanan var mı?

Kub_ra soruyor: 7

Hangi devam sütünü kullanıyorsunuz? Kaç yaşa kadar kullandınız? Ben Bebelac 4 kullanıyorum şu anda. Devam etsem mi kessem mi bilemiyorum. Bizimki süte ısınamadı pek o yüzden biraz da devam ediyorum hala Bebelac'a. Sizin görüşleriniz nedir?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


newyorker

Merhaba. Biz SMA kullandık. Memnun kaldık. Aptamili tavsiye etmem


newyorker

18 aylık bebeğe mama vermeyin, siz ne yiyorsanız onu yedirin.


gulsah_ata_mete

Ben kucuk ogluma iki yasina kadar devam sutu vermeyi dusunuyorum. Cunku demir eksikligi var ve inek sutu demir emilimuni azaltiyor. Su anda bebelac gold 4 kullaniyorum. Cok marka denedim. Damak tadi bunu tercih ediyor.


newyorker

Demir eksikliği için Demir damlası verin.


Kub_ra

18 aylık bir çocuğu sadece devam sütü odaklı beslemeye ben de karşıyım. Keza olabildiğince bizim yediklerimizden yediriyorum. Devam sütünü uyumadan önce, öğle uykusundan önce takviye olsun diye veriyorum. Demir damlasını bırakmıştık son bir kaç aydır. Şimdi 2 ay kadar bir süre daha kullanmamızı tavsiye etti doktorumuz. Bir de sütü pek sevmiyor, o yüzden de tercih ediyorum devam sütünü.


Teacher_Mom

Biz pınar çocuk kullanıyoruz. 11 aylikken başladı. Oglen uykusuna yatarken ve gece uykuya yatarken içiyor. Çok memnunum gaz siskinlik yapmadı. Tadinida sevdi. Vitamin mineral takviyeli.


dansetmeyiseviyoruz3

SMA en az köpüreni. Yani en iyisi. Ama diğerlerine göre pahalıCevaplamak için Üye ol