İzmit nurturia anneleri var mi?

nesliiso soruyor: 10

Kocaeli izmit nurti anneleri var mi aramizda varsa arkadas olmak istiyorm benim bebegim 4. Ayina girmek üzere tecrubeli annelerle ve 4 aylik bebegi olanlarlada arkadas olmak cok isterim..

Bu soruyu cevapla


56 Cevap


pnrkrl

Biz Kocaeli Tıpta Hülya Hanıma gidiyoruz. Memnunuz aslında, sadece alternatif bir isimde olsun aklımda istedim. o nedenle sordum:)


arda2013

bende izmit nurti anne adayıyım, inşallah 16 nisanda oğluma kavuşacağım:)Doktorum semih özeren doğumunuzu nerde yaptınız nasıldı sezeryanmı normalmı? aslında soracığım sorular var sizlere:)


gazelra

yahya kaptanda oturuyorum ben de ama  doğumu adana da yaptım.normal doğum.


yasminada

konak erkan bey maalesef.asla tavsiye etmem çok yoğun ama iyi bir dr.yoğunluktan bazı şeyleri kaçırıyor...


arda2013

Ben semih özerenden çok memnunum  konusunda çok iyi zaten profosor buda çok önemli bir dönem hiçbirşeyin gözden kaçmaması gerekiyor acıbadem hastahanesınde çalışıyor ayrıyeten soyhan iş hanında özel muayenesi var sorunlu hamılelıklerde uzman zaten bebekte herhangibir sorun olduğunda izmitteki doktorlar semih beye yönlendiriyor.şu an 33 haftadayım henüz normalmi sezeryanmı belli değil benimde korkularım var  seraphic

Benim doktorum akademide nuri beydi ve memnundum ama 3lü test icin farkli bir doktor olmasi icin semih beye gitmistim iyi bir doktor fakat biraz soguk ya da nuri beyin samimiyetine alistigim icin bana oyle gelmisti. dogumum spinal sezeryan oldu ve cok memnun kaldim. normal istemistim ama son anda sezeryan olmak durumunda kaldim.


arda2013

baştan bana da soğuk gelmişti ama sonradan birbirimize alıştık:)spinal olduktan sonrakı donemlerde herhangibir sorun yaşadınızmı baş ağrızı yada bel ağrısı gibi yan etkileri olabiliyormus


oykuveannesi

Selam seda ben,kızım öykü uzunçiftlik teyim bendeseraphic

Hoşgeldiniz öykü ve annesi:) arda ben sonrasinda spinal ile ilgili hiçbir sorun yasamadim ama baş agrisi yaşayan arkadaslarim olmustu. Sezeryana girmeden o problemleri yaşayip yaşamayacagini bilemezsin çünkü bünyeye göre degisiyor. Fakat ben zor uyusmustum mesela az kalsin genel anestezi almam gerekecekti. 3. igne sonrasinda uyusmustum. Bence dogum seklini hiç dert etmeyin tabii ki önemli ama bir sekilde gecip gidiyor ve cok daha buyuk sorunlarla karsilasmaya hazirlikli olun. Örnegin ben lohusa depresyonuna girmistim ve ilk 2 ay ciddi anlamda zorlanmistim. Umarim sizin icin dogum da sonrasi da kolay ve istediginiz gibi gecer.


arda2013

prof. dr semih özerende doğum yapan varmı acaba?Cevaplamak için Üye ol