Meyve suyu

Gamze_Fatih soruyor: 10

merak ediyorum acaba bebeklerinize hazırlıyomusun katı meywe sıkacagında yoksa hazırmı alıyosunuz şu bebeklere özel meywa sularından....???

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


iflah_olmaz

vermiyosunuz şuan değilmi?ve tabiki hazır olmaz .alıcaksın soyucaksın cam rendede rendeleyip vereceksin.


praticus

bende vermediğinizi umarak cevap vereyim cam rendede mevsim meyvelerinden hazırlayarak veriyoruz.


becanim

cam rendede veriyorum


MCA

cam rendeden geçirip süzülecek ama sizin için erken şu an.

bir de dikkatimi çekiyor w yerine v kullansan?


Gamze_Fatih

ayy korkmayın wermiyorum :)) sadece gözüme ilşti okuyodum bide nurti annelerine sorayım dedim bilinçli olayım diye meywa suyu haline gelene kadar witamin mitamin kalmıyo diyolar....!!!!Zumrut_Mert

5 aydan vermeye başladık hazır ic almadık cam rende kullanyorum ama bazen havuc suyunu vereceksem mecbur katı meyve sıkıcıdan geciryom elma karışık olarak.


Gamze_Fatih

alışkanlık hızlı yazmaya alışınca v ye yetişmek yerine üsttten hemen w ye basmaya alışmışım :)))


mert_mert

meyvenin suyunu çıkarıcam diye çaba sarfetmene gerek yok ben hep püre şeklinde verdim posasınıda yesin .elmayı kabızlık hissettiğimde suyunu tülbentten geçirip verirdim..ama tabikide 4 ayda 3 5 kaşık olarak başlamıştım..iflah_olmaz

evet aslında suyu için kasma kendini.bende püre halinde sulu karışık veriyodum rendeden geçirinci.zaten suyundan çok meyvenin kendisi tavsiye ediliyor.biçok yazıda okumuşumdur.


ipekkusgoz

Hazır meyve suyu almıyorum. Sadece sabahları kahvaltısına eşlik etsin diye portakal ve greyfurt suyu karışımı yapıyorum. Aslında suyu demek pek doğru değil, çekirdek ve kabuğunun çıkarılmış hali denebilir.Posası ve lifini içinde bırakıyorum.


Cevaplamak için Üye ol