Medıcana

emell soruyor: 7

Ank medicana da incilay hanimvarmis cocuk doktoru gidem var mi kendisine nasil nir doktor memnunmu gidenler acaba ???

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


aslihank

Incılay hanım kardesimin cocuk doktoruydu. Taaa 20 sene once falan :) Kendisi çook sevecen bir bayandır, olumludur, bilgilidir. Artık cook daha deneyimli oldugu da bir gercek :) Ama elbette çook zaman geçti üstünden, bence deneyebilirsiniz. Herkesin beklentileri de farklı oluyor elbette.


barbunya

incilay hanıma birkaç kez muayene olduk,tatlı bir bayan,ilgili,sizi dinliyor,bence deneyebilirsiniz...


emell

Birkac kez derken sorun mu oldu acaba gitmedinizmi sonrasinda cevabiniz icin cok tesekkurederim


emell

Guclu bir duyum aldim alaninda be medicanada en iyisi olduguna dair, yinede emin olmak istedim:)) bu sali dogum nasipse ayarliyim dedim :)


barbunya

hayır hiçbi sorun  yaşamadık kesinlikle...doğumu medicana da yaptım,nursel hanım vardı,o da çok iyi bir doktordu,sonra hastaneden ayrılınca incilay hanıma devam ettik biz,,fakat  sonra taşındım..,şimdi evime daha yakın bir doktora gidiyorum kontroller için...hayırlı doğumlar dilerim...


emell

barbunya sizede hepinize çok teşeşkkürlerr ...özel sigortam dolcak, ssk ile gidebilcem üzülüyordum bunları duyunca sevindim :))


ademir47

ben oğlumu götürüyorum. mardin de yaşıyorum  ve ankaraya gittiğimde hep ona götürüyorum. tahlil sonuçları ben döndükten sonra bile çıksa arayıp bilgi veriyor. çok ilgili, güleryüzlü, konusuna hakim bir bayan...Cevaplamak için Üye ol