Kozyatağı central hospital-öznur yılmaz

nilayc soruyor: 2

İlk kez gideceğiz, deneyimleyen ya da fikri olan varsa, paylaşabilir misiniz?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


nilayc

öznur hanım aslında tatlı ve sempatik bir doktordu ama ben bir daha gitmeyi düşünmüyorum. Benim beklentimi karşılamadı.Bir de oğlum bu zamana kadar hiç bir doktor kontrolunde gıkı çıkmamışken öznur hanımda çok ağladı:( neden anlamadım o yüzden bir daha gitmeyeceğim.Ama siz bir deneyin.


ummuvefa

Merhaba


Ben de bugün Öznur Hanım'a götürdüm oğlumu. Daha öne yine aynı hastanede Süleyman Bey ve Gonca Hanım'a gitmiştik. Süleyman Bey, anne babayı bilgilendirme konusunda zayıf. Ama bu doktorluk beceri ve bilgisinin yetersizliği anlamına gelmez. Yine de gerek çocuğun gelişimi hakkında gerekse o anki problem hakkında detaylı bilgi almak anne babanın hakkı. Bu sebeple mebur kalmadıkça Süleyman Bey'i tercih etmem.

Gonca Hanım'ı Süleyman Bey'den sonra ziyaret ettik ve ilk bir sene tüm kontroller için ona devam ettik. Gonca Hanım'a devam ettiğimiz süre boyuna herhangi bir sorun yaşamadık, ondan oldukça memnunuz. Hastanenin ziyaretçisi zaten çok, bir de üstüne Gonca Hanım'ın beğenilen bir doktor olması eklenince uzun süre önce randevu almak lazım. Aradan giren hastalar sebebiyle randevu saatinizde sarkma da oluyor mutlaka. Ben gittiğim zaman görevlilere uyarıda bulunuyordum, "acil bir hasta olmadıkça benden öne randevusuz hasta almayın, saatinde girmek istiyorum" diye. Nisbeten kolaylaşıyordu durum.

Öznur Hanım'a gelince, rutin kontrol için gittik. Gonca Hanım'ın bu hafta hiç boş saati olmadığı için onu tercih ettik. Öznur Hanım'ın en iyi yönü aradan hasta kabul etmemesi, dolayısıyla randevu saatinde fazla sarkma olmuyor. Çocukla iletişimi iyiydi, yapması gereken genel fizik muayeneyi yaptı. Aşı hakkında bilgilendirdi.

Sağlıklı bir çocuğun rutin kontrolünde doktordan daha fazla ne bekleyebilirsiniz ki? Bu konuda anne babaları biraz daha makul davranmaya davet etmek lazım....
Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Okulda şiddet ve kızımda çiş kaçırma sorunu 4

galaksi2 5Y
Son: galaksi2,

Kucakta uyuma!imdat! 6

mylo 5Y5H
Son: denizderya1,

Ella ertesi gün hapı ve emzirme 3

14 aylık bebek 3

118 6H
Son: selmaalpkayra,