Medicanada 2011 2012 de sezaryen doğum yapanlar?

bamelca soruyor: 6

medicanada türkan hanımla epidural sezaryenle doğum yapanlar memnun kaldınız mı?söylenilen ücretin haricinde ücret ödediniz mi?buarada sgk lıyım.muayene 170 tl.sezayen epidural 3200 dendi telefonda.yakın zamanda doğum yapan varsa çok sevinicem

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


araszay

Medicana semtine göre değişiyor fiyatlari ve sınıfı hangi medicanada dogum yapacagını söylersen daha iyi olur cnm


iflah_olmaz

ben 2011 yaptım.dr.dışardandı ama sabit paket ücreti vardı 3000 tl.medicananın.dr.verdim.extra ücret alınmıyor.herşeyiyle memnun kaldığım bi hastanedir.


oykm_08

2011'de rutin kontrollerimi ve 2012'de doğumumu  medicana'da yaptım.  2012 ocak ayında zam gelmişti dediğiniz ücretti ama kontrolleri orada yaptırdığım için eski paket ücreti ödedik biz ekstra dr ücreti ödenmiyor. 6 ayda bir fiyat güncellemesi yapıyorlar diye biliyorum. 


bcos

2011 sonunda doğum yaptım, ekstra ücret ödemedim, hastaneden gayet memnun kaldım.... yanlız doktorum farklıydı...


bretzel

2012 Mayıs'ta Ankara Medicana'da prematüre doğum yaptım. Doktorum Yusuf Beydi. Kendisi mükemmel bir doktor. (Türkan hanımı pek bilmiyorum) Muayene ücreti 172 tl, sezeryan 2800 idi. Epidural için ayrıca doğum hafta içi olursa 250 tl haftasonu olursa 450 tl idi fiyat. Anestezi doktoru Kenan beydi sanırım inanılmaz sakinleştiriyor insanı. Ben doktorlar ve ekibinden çok memnun kalmıştım. Bebeklerim küvezde kaldılar iki hafta, yenidoğan ünitesinden de genel olarak memnun kaldık. Ancak çocuk polikliniğindeki doktorlardan hiç memnun kalmadım. Bir sorun olup telefonla doktoru aradığımda ilgilenmediler. Bu arada gebelik takibi sırasında tahlillerden çok fark alıyorlar. Özellikle şeker yüklemesini dışarıda yaptırmanızı tavsiye ederim.


mert_mert

istanbul medicanada bir arkadaşım 6 ay önce doğurdu gayetde memnundu.sezeryan ikiz olmuştuCevaplamak için Üye ol