hastane hakkında

nurturia soruyor: 9

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


aysegulozcan1503

Eski bir Bahçelievler oturanı olarak hastane ve hijyen şartları acısından pek iyi şeyler duymamıştım,fakat bahçelievler de dogum yapmayı düşünüyorsanız Medical Park'ta Suat süphan Ersahin var kadın dogumcu çok tecrübeli bir doktor ve hastaneden de ben çok memnun kaldım hemşireler,hastabakicilar dahi çok kibar ve ilgililer..şimdi 2. Bebeğimi de Allah nasip ederse orada doğuracağım..


aysegulozcan1503

Anlıyorum olabilir şans tamamen aslında..Allah hayirlisiyla evladınızı kucağınıza almanızı nasip etsin,hakkınızda hayırlısı :)


aysegulozcan1503

:)) çok teşekkür ederim canım


cmr

Ben de bahçelievlerde oturan biri olarak Jfk'ya gidiyorum ve çok da memnunum...ra_she_de

bayan doktor düşüyorsanız ben medical park ta emine ergüle gidiyordum. doğumumu da o gerçekleştirdi. tavsiye ederim


cmr

Sblr, arkadaşınızın Jfk'da doktoru kimmiş acaba merak ettim,geç kalmadan ben öğrenebilir miyim acaba?


handeb

Görümcem bir iki haftaya kadar yaşam hastahanesinde doğum yapacak,sonra deneyimlerini paylaşırım:)Normalde Çapaya gidiyor ama gittiği prof. sadece Yaşam hastanesinde doğum yapabiliyormuş. Yoksa normalde kızcağız Maltepede oturuyor. Bir de normal doğum bekliyorlar ama o kadar yolla nasıl olacak bilmiyorum


cmr

Sblr, jfk da benim doktorum doçent ve çok iyi biri...Doktorumu asla değiştirmem...Hastane konusunda bilemiyorum doğum yapmadan sorunları anlayamam!Ama doktor mükemmel..


cmr

Sblr çok teşekkür ederim, biraz içim rahatladı, allahtan o benim doktorum değil.Benimki doç.dr.ali utku öz...Bu konuda doktorun yaklaşımı da çok önemli...Aslında ben kendi doktorumu sezeryana ikna edenlerdenim :))


Cevaplamak için Üye ol