park yatak kullanışlımı

nurtendogan soruyor: 7

park yuatağı tavsiye edermisiniz yoksa direk oda takımı mı almak gerek.teşekkürler

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


eczevrim

biz hem oda takımı hem park yatak aldık..çok kullanışlı 5 ay park yatakta  uyudu duru derin..sonra ara kaı kaldırdık bir süre de altta yattı..sonrada kendi isteğiyle odasında yatmaya başladı..park yatak her tatile gidişimizde bizimle geliyor..bence dikkat edilmesi gereken şey kolay kurulabilir olanını almak..


Defnemveannesi

bebeğim 1 yaşında hala park yatak kullanıyoruz. chicco dan almıştım yalnız park yatakların bir de sallananları varmış sonradan öğrendim. sallananların daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum bebeği uyutmak açısından.


ediluj

Bizde park yatak kulanıyoruz,şimdilik 4 aydır park yatakta yatıyor,memnunuz..Sadece biz park yataga uygun dönence bulamadık,her dönence olmuyormuş..


nurtendogan

evet park yatak konusunda sizinle hem fikir oldum çok teş edrim.


firavun

2,5 yıldır park yatağında yatıyor..oda takımının karyolası sıfır kullanılmamış olarak duruyor..fexadyn in de yazdığı gibi başını vurabilir karyolaya..


doublebassist

park yatak kullanan anneler hangi yatakları kullanıyor marka ve model verebilir lermi acaba?


gok_che_ren

baby2 go kullanıyorum 70-110 ebatında olandan...60-120 küçük göründü gözüme..ve tavsiyem içine viscoleks döşek almayın terletiyor ve hiç memnun değilim.o kadar para verdim oysaki..en iyisi ya yün döşek yada mekan döşekCevaplamak için Üye ol