Beşiğe alıştırmaaaaak..

egemom soruyor: 4

Bebegim 10 ayliktan beri benimle uyuyor. Besiginde yattigi zaman yarim saatte bir aglagarak uyaniyor. Suan 19 aylik ve ben artik yatagimda yatmak istiuorum. Yardim heeeellpp.. sürekli süt icmek istiyor. 19 aydir kesintisiz bir uyku uyumadim.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


zehrashn

Ben neredeyse 4 senedir kesintisiz uyuyamiyorum😪Bende aynı dertten muzdaribim oğlum 17 aylık olmak uzere ve neredeyse her gece yanimda yatiyor emzirmeyi birakmayi bile dusunuyorum bazen ama abisiyle arasinda hak gecmesin diye 22 aylik olana kadar emzirecegim..yanimda yatarken 3 4 saat hiç uyanmadan yatabiliyor ama beşiğine koydugumda yarim saat sonra uyaniyor abisinin yatağına yatırıyorum bu sefer de gece gelip yanına yatıyor ne yapacağımı bende bilmiyorum inşaallah birileri yardımcı olur 😔 


fisstik

Süt içmek derken eğer emzirmeyi kastediyorsanız; Gece uykularında emzirmeyi kesmeniz lazım. Yoksa ayrılmaz sizden hem sizin hem onun uykusu bölünür. Anlatın uyurken meme yok sabah uyanınca emeceksin diyin.  Bir ya da iki akşam zor oluyor sonra alışıyorlar inanın. Zamanla uykusunun iyice düzeldiğini göreceksiniz. Hiç uyanmamaya başlayacak.. Ben iki kızımda da öyle yaptım. Emzirme ile uykunun arasındaki bağı ortadan kaldırmanız gerek.  Bol şans.. 


egemom

Inek sutu icio. Memeyi uyku yuzunden biraktirdim 2 ay once zaten. Ben anlatigin herseyi biliyorum @fisstik uyguladimda. Ama benim sorunum ayni yataktan ayrilamamamiz. Malesef. Dogdugundan beri beni ister illa ister. 


zehrashn

Merhaba bi çözüm bulabildiniz mi acaba Cevaplamak için Üye ol