Hangi baston puset /guncelleme barsiz puset sorun yaratir mi

sunkey soruyor: 10

Asansörden çıktıktan sonra basamaklar olduğu için bakıcımız kızımı pusetle dışarı çıkartamıyor. Doğumdan itibaren kullanılabilecek baston puset önerileriniz nelerdir.Geçmiş sorulara baktım, kafam daha da karıştı :S 

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


smhsmh

en hafif en sağlam

ve bu baston puset konusunda en iyi marka
Maclaren 
kardeşimede maclaren aldırdım şuan 7 aylık oğlu var
doğumdan itibaren modelini aldı
ama bana bu tarz pusetler 3-5 aydan sonra daha kullanışlı olur gibi geliyor
bir araştırın bakalım 


ipekkusgoz

Biz epey bir araştırdıktan sonra Haşim İşcan'dan Salcano marka baston puset almıştık. 1 yıl oldu aldığımız. Üstelik bizde asansör de yok.İkinci kattan indirip çıkarıyorum oğlanı bu pusetle. bu da yetmezmiş gibi apartmandan çıkışda, sitenin bahçesinden sokağa çıkışda hep merdiven var.Gayet memnunum yani.


sunkey

İkisine de bakacağım. Ipekkusgoz, sanırım tek elle puseti taşıyabiliyorsunuz?


ipekkusgoz

Ben genelde daire kapısında oturtup öyle çıkyorum evden.aynı şekilde dönüşte de yukarı kadar çıkıyorum arabayla.Ama tek elle açılıp kapanabilen tanımını tam olarak karşılıyor. Bunu almadan önce baktığımız hiç bir modeli tek elle açamamıştm hatta satıcıya bile buna nasıl tek elle açılıp kapanır diyebiliyorsunuz diye sorduğum olmuştu.Ama bu gerçekten tam tek elle açılıp kapanıyor.


sunkey

teşekkürler, bakacağım fiyatlarına .mert_mert

ben oğlum 2.5 yaşında olmasına rağmen bebek arabasında otururken bile (6.5 araba 14 bizimki.) onu merdivenlerden indirip çıkarıyorum..şahsen birtek ben değilde genelde anneler hep böyle asansörden sonraki merdivenden indirebiliyorlar.bakıcınız sanırım biraz umursamaz..

zaten 3 aylık bebek araba ile nasıl indirilmez ..


sunkey

Mert Mert , ben de indiremiyorum tek başıma. Kızım 6 kg, ana kucağına oturtunca zor kaldırıyorum. Gövde de oldukça ağır, merdivenler dik. Babanesi cesur çıkıp ben yokken denemiş.İndirirken sarsıntıdan bizim kız yaygarayı kopartmış.Çıkarken de apartmandan biri yardım etmiş. Bakıcı yapacağım dese de ben izin vermem zaten.

Siz sanırım güçlüsünüz çok :)


gesnur

liteway benceOzlmOnrZynp

İnglesina trip var bizde sırtı tam yatıyor memnunuz


ra_she_de

inglesina trip kullanıyoruz 2 aylık kızıma memnunuz Cevaplamak için Üye ol