Hangi baston puset /guncelleme barsiz puset sorun yaratir mi

sunkey soruyor: 8

Asansörden çıktıktan sonra basamaklar olduğu için bakıcımız kızımı pusetle dışarı çıkartamıyor. Doğumdan itibaren kullanılabilecek baston puset önerileriniz nelerdir.Geçmiş sorulara baktım, kafam daha da karıştı :S 

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


mmelek

maclaren ve ençok kullanıp memnun kaldığım mothercare


tubapusat

Marka olarak maclareni tavsiye ederim. maclaren quest 2012 modeller 180 derece yani tam yatis pozisyonu. Ben 4 . Kata oturuyorum oglum 11 kg ve araba ile inip cikabiliyoruz. Arabayi omuzunuza asiyorsunuz. 5,5 kg falan. Ayrica tek elle acilip kapatiyor. En guzeli bebekle birlikte gidip deneyin. Ben oglum kucaginda iken tasiyabiliyor muyum, acip kapatabiliyor muyum? Deneyerek aldim.


sunkey

Tüm yanıtlar için teşekkürler.Ancak önerilen modellerin çoğunda ön bar yok. Bu sorun yaratmıyor mu? Kızım sıkıntıya hiç gelemez, yatış pozisyonunda bile ortalığı ayağa kaldırıyor. Büyüdükçe başa çıkmak zor olabilir. Öne kaykılmak istediklerinde barsız olunca ne oluyor?


sunkey

Herkes barsız puset kullanıyor da memnun mu :)tubapusat

ewet sorun olmuyor. hareketli oglum var ama zaten kemer takmak zzorunda o yuzden problem olmuyor.mert_mert

benimki barı olan bir puset ama içine koyarken sıkıntı olduğu için barını hemen çıkarıp bagaja atmıştım .zaten 5 yerden bağlanıyor..sizde takılıp çıkanlardan tercih edebilirsiniz.saraçhaneden almışdım baby2go ..fakat saraçhanede o kadar çeşit varki almadan gelmeyeceğiniz kesin..ben beşik alıcam diye gidip beşik dahil herşeyi ordan aldım..hepside markalı kraft chicco baby2go olarak gördüm belki başka markalarda vardır..


ayrıca inanın ben çok güçsüz biriyim fakat konu çoçuk olunca (anamın dediğide) anne aslan kesilirmiş..bir damacana kaldıramam iteklemem bile zordur fakat oğlumu arabasıyla kaldırıyom tek hamlede..allah yardım ediyor belkide..:)) eşim bile şaşar bu duruma..


NLN_ELA

Kızıma chicco lite way kullandım çok ta memnun kaldım..


tuntibo

Ben sunny baby almıştım ama kesinlikle önermem. Bir ayda yırtıldı, tekerleklerinde sorun oldu. Biraz paraya kıyıp iyi bir marka almak lazım.Cevaplamak için Üye ol