Diş cerrahı tavsiye?

lilac soruyor: 3

Arkadaşlar acil olarak gömülü 20lik dişimi aldırmam gerekiyor, biraz riskli bir pozisyonu varmış ve hiç diş cerrahı bilmiyorum. Ankarada tavsiye ettiğiniz hiç kimse varmı?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


zaksungur

benim de 7-8 ay önce yirmilik dişim iltihaplandı. yatay ve gömüktü ve de sinirin çok yakınından geçtiği için 4-5 doktor operasyonu yapmak istemedi. sinire zarar gelirse his kaybı olur dediler. ben de oğlumu bi daha öpemeyecek miyim diye drama queene bağladım :)
sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile yılmaz günaydına gittim. kızılayda yeri. ama o da çok para istedi. 1000 TL. yaptırsam mı yaptırmasam mı diye düşünürken bir arkadaşım kendi doktorunu tavsiye etti alp köfteci o da kızılayda. o da ben yapamam üniversitede yaptır dedi ve sağolsun beni o yönlendirdi.
sonuç itibarıyla (biraz torpille) ankara üniversitesi diş fakültesinde yaptırdım. 1 hafta biraz zor geçti. bizimkinin tam kafa atma dönemiydi ve nasıl oluyosa hep şiş tarafa denk getiriyordu :) o kısımda bi boşluk var gibi oluyodu ama 1-2 ay sonra da artık dilimi de oraya götürmeyi kesitm, herşey normale döndü.
bu arada 80 tane doktor gördüğüm için aslında benim yaptırmadığım ama güvenimi kazanan biri daha oldu. o da çayyolunda sayıt bey var. kendisi yapmıyor ama cerrahı var o geliyor. genç ama bana güven telkin etti.
inşallah cevap yazmakta çok geç kalmamışımdır. ya da inşallah problem sorunsuzca hallolmuştur.
çok gergin bir dönemdi, ben çok çektim. geçmiş olsun!


oykm

disinizle ilgili problemi cozdunuz mu bilmiyorum ama cayyolunda dt yalcin erdin var, cayyolu mayasante icinde muayenehanesi. oldukca basarili bir hekim, cerrahi islem yaptigini biliyorum. bir gorusun isterseniz: 0312 242 16 76


eozlem

cebecide ali şahingöz 'ü tavsiye edebilirim. cerrahi ve ortodontik bütün işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. ayrıca panoromik cihaz olduğu için film çektirmeye başka yere gitmenize de gerek kalmıyor. oldukça temiz ve nezih bir muayenehane. özenli bir hekim. dikimevi ankaray çıkışında hemen.3636165Cevaplamak için Üye ol