Ferrum mu Ferro sanolmu?

candasinannesi soruyor: 8

Hangisi daha iyi?bilemedim

doktorumuz ferrum verdi ama...

Bu soruyu cevapla


28 Cevap


dirim99

Biz ferro sanol kullanıyorduk ferruma geçeceğiz


tozbezi

kızlar ferro sanol şurup veriyorum. demir depolarında biraz eksiklik çıktı. ferroyu paraben yok diye veriyorum ama kabızlık çok fazla 2 güne bir yapsa bile çok katı. napmalıym? bırakayım mı ilacı?


tuntibo

ferro sanol dişleri karartıyor. Eğer kan eksikliği varsa ferrum kullanın bence. ama kan eksikliği yoksa da bebeğiniz büyümüş artık, kullanmanıza gerek yok.


tozbezi

Suhande yarın ilk iş kulak kepçesine bakacağım. ben zaten damlayı düzenli kullanmamıştım. kanı iyi dedi bıraktım. bir ay sonra depolar azalmış dedi. mecbur 2 ay kullanıp tahlil vereceğim. ama kabızlık çok fena. ben biraz ara vereyim o zaman. tekrar başlarım.

 gurseli ferrum alacağım denedikten sonra. az tesir etse bile kabızlıkta önemli bir sorunipekkusgoz

Bize de doktor 3 ay kadar önce ferrum vermişti. Paraben yüzünden başka arayışlar sırasında floradix demir şurubu buldum, bitkisel bir ürün.Doktorumuz da destekledi bir ay kadar süren bir bekleyişten sonra yurtdışından getirdik. İstanbul'da durusüt eczanesinde hala olabilir. Yoksa, ben ilerisi için bir şişe fazla aldım yardımcı olabilirim.


2cocuk

Ikisi de degil hele ki kan testi yapilmadan asla kabul etmeyin demir takviyesini. Et ve tahili hergun mutlaka besinlerine katarsaniz demir eksikligi sorunu yasamazsiniz....


sehbal

Ferro sanol'dan nefret etti,ferruma geçtik.


Tumbirik

benim kızımda ferro sanolu kustu, kesinlikle kullanmayın derim, iştahsızlık yapıyor ne yediyse çıkaryor.

Demir ilaçlarının hepsi kötü ama ferrum ferro sanala göre çok daha iyi.Cevaplamak için Üye ol