Ümitköy Küçükşeyler Kreşi hakkında bilgi sahibi olan var mı?

minikkuzucuk soruyor: 6

Çocuğum şu anda bir kreşe gidiyor , çok memnum değilim. Sadece öğretmeni için yolluyorum. O da olmasa... Şimdi kreş değiştirmeyi düşünüyorum. Ümitköy civarında önerebileceğiniz kreş var mı? Ümitköy Küçükşeyler Kreşi hakkında bilgisi olan veliler var mı? Çok teşekkürler şimdiden...

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


zodiac2806

Birde sevgim anaokuluna bakın derim biz çok memnunuz.


selale

Benim kizim Ümitköy Küçük Şeylere anaokuluna gidiyor. Gayet memnunuz. Eger Ankara'da da bir Yonder okulu acilirsa gondermek isteriz.


yapaanaokulu

kendi okulumuzu tavsiye edebilirim, adı ya-pa anaokulu yeni açıldı, amacımız gündüz bakım evinden çok eğitime dayalı bir sitem üzerinedir, binamızda acil durumlar için 24 saat polis,ambulans,itfayiye direk bağlantısı vardır, web sitemizden bizi değerlendirebilirsiniz http://www.ya-pa.com.tr/   30 yıla dayanan eğitim tecrübesinden faydalanmanızı tavsiye ederim

532 060 62 64


montana

Biz de 2,5 yaşındaki oğlumuzu kreşe başlatmayı düşünüyoruz, görüştüğümüz okullar arasında en çok Ümitköy Küçük Şeyler'i beğendik. Bu kreş hakkında güncel bilgisi, yorumu, şikayeti, tavsiyesi olan varsa, bilgi verebilir mi acaba?


elifcigim

Sevgili Montana aslında siz okulu beğendiyseniz söylenecek fazla bir şey yok. Çünkü sizin kalben oraya güveniniz her şeyden önemli. Benim fikrimi sorarsanız ikinci çocuğum da orda, orda çok mutlu. Müdürü, psikoloğu ve öğretmenleri uzun yıllardır ordalar ve çok ilgililer. Aslında ümitköy küçük şeyler için fazla söze gerek yok. Gerisi size kalmış. Bol şans.


eylulocl

Biz uzun zamandır Sevgim Anaokulu na gidiyoruz, memnuniyetimiz oldukça üst seviyede. İlk başlamadan neredeyse her okulu gezmiştim, her okul aynı eğtim programlarından bahsediyor, hepsinde benzer içerikler var deniyor ama kim gerçekten yapıyor? bu sorunun cevabını bilmek pek kolay değil doğrusu. Ben şunu söyleyebilirim Sevgim anaokulunda gerçekten herşey şeffaf, yemekler eksiksiz fazlasıyla sunuluyor çocuklara, orf, ingilizce, bale, seramik gibi bir sürü eğitim var ama ben daha çok farklı şeylerden dolayı güvenle öneririm her anneye, butik bir okul bir kere, tüm çocuklara hakimler, kim ne yer, ne içer, kimin neye alerjsi var kim hangi durumu nasıl tepki verir bilirler, standart programların dışında eğitimler verirler, çocuklara sosyal fobilerini yenmelerini sağlayacak eğtimler yapıyorlar, sosyal sorumluluk projeleri yapıyorlar ve bu projelere çocuları da dahil ediyorlar. Yani standartların dışında tek işleri çoculaörın hayatına ne katacakları üzerine kurulmuş durumda. Bu uygulamalarının tamamı da meta olarak yapılmamaktalar en çok sevdiğim yanları da bu zaten.
Cevaplamak için Üye ol