izmir çevresi tatil

afrezrudi soruyor: 7

izmir çevresi bebekle nerelerde tatil yapılabilir? otel önerisi olan?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ozalp07

benim bildiğim çeşme hep eser yazın öğleden sonraları deniz hep dalgalıdır. uygun olurmu bilmem kuşadasının deniz kum olduğu için bana pis hissi yaratmıştı. öyle değil tabikide. ben pek beğenmedim bilmiyorum.antalya  konyaaltı plajı taş ve berrak olunca. diğer yerleri bilmiyorum.


afrezrudi

kuşadasına çok uzun yıllardır denizi pis olduğu için ben de gitmiyorum. çeşme'de de fiyatlar çok yüksek. mordoğan'da yazlık var onun dışında bir yer bakıyorum. off off çok şey mi istiyroum ne :)


ediluj

seferihisar sığacıktaki otellerede bakabilirsiniz,yalnız denizi çok temiz ama soğuktur(gerçi mordoğandan alışıksınızdır)seferihisarda hatta teos otel var denize sıfır,yine sığacıktaki pansiyonlarda hem uygun hemde temiz,yemekleri çok güzel:))sığacık zaten yavaş şehir projesinden dolayı yenilendi,proje kapsamında da birçok etkinlik mevcut,bebekli bir aile için uygun bir tatil seçeneği olabilir.(bu yer kavakyelleri dizisinin çekildiği mekan)
çeşmede otel fiyatları fazla,ılıca tatil ve deniz açısından bebekle daha uygun ama yaz dönemi çok kalabalık ve pahalı oluyor..kuşadasının denizi çok dalgalı ve diğer bölgelere göre denizi çok temiz değil..


lopikcim

gümüldür' de 'denizat'ı var bir bakın,  mütevazi ve personeli sıcaktı biz 2 yıl üst üste gitmiştik bebek öncesinde, ağaçların altında hamaklarda bebeği uyutmak çok hoş olabilir mesela:-))


ipek_35

muğla' hilton sarıgerme'çocukla yapılabilecek en rahat  tatil mekanı.


sehertemiz

foça tarafını tavsiye ederim. seferihisar eskisi kadar uygun sayılmaz. az daha fazla verip çeşme tercih edilebilir.


ipekkusgoz

Bayram öncesi Kuşadası Ömer Tatil Köyü'ne gittik. Eksi ve artıları vardı.Artıları,yeri güzeldi, hemen hemen her yer ağaç olduğu için tehlikeli saatler diye bilinen saatlerde bile rahatlıkla gezilebiliyordu tesiste. en çok bu yönünü beğendim.Denizi sığ ve kumdu. Mavi bayrağı vardı zaten. Bir kere bile havuza girmeden döndük ki daha önceki yıllarda Antalya ve Side'de nerdeyse tam tersi olur hiç denize giremeden gelirdik.Plajı küçük yalnız. eşim yer tutmak için saati 6'ya kurup kalkıp gidip havlu bırakıyordu şezlonga. Yemekleri vasatdı,yemek saatlerinde arılar çok fazla oluyordu.En sıkıntıya sokan ise odalarındaki dolap yetersizliği idi. Bir odada sadece 2 kapılı bir dolap ve 5 adet askı vardı. Koca banyo yapmışlar ama ne askı ne bir tezgah hiç bir şey yok. Mevcut olan bir askıya kuru havluyu mu ıslak havluyu mu koyacaksın şaşırıyorsun.Bir şey yıkamaya kalksan koyacak yer bulamıyorsun vs. O konular epey sıkıntılıydı.Cevaplamak için Üye ol