Kızıma Özel Sağlık Sigortası Yaptırmak İstiyorum

glsrn1976 soruyor: 5

Şu ana kadar özel sağlık sigortası yaptırmadım şimdi kızım için yaptırmak istiyorum hangi sigortayı tavsiye edersiniz özellikle ayakta muayeneyi kapsayan sigorta olsun istiyorum çünkü kızımın alerjisi var sık sık doktora gidiyoruz. Özel hastanede 150-200 tl den aşağı çıkamıyoruz özel sigorta yaptırmak mantıklı mı bilmiyorum Özel sigortası olan arkadaşlar hangi sigortayı seçmeliyim???

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


esraaysa

Bende cok kapsamli bilmiyorum ama once ben sigortaliydim sonra kizim dogunca15gun sonra oda sigortalandi iyi bir acenteye gitmenizi oneririm iyice arastirin ben axa ve marfre geneli oneririm bunlari detaylica arastirin zaten acenteye muhakkak hangi sigorta sirketini sectiyseniz o sirketin saglik policeleriyle ilgilenen elemaniyla gorusun ve sorularinizi sorun cunku acentelerin cogu detayli bilmez bu policeyi


esraaysa

Ayrica gunes sigortayi onermem size


Yardimseversigortaacentesi

Saygılarımla,
bilgi almak isterseniz e-mail adresime sorularınızı yazabilirsiniz. Yardımcı olmak ısterım..
giderleri ya kabul gormez yada alerji kabulu icin ek prim talebi gelebilir.Konu ile ilgili daha detaylı
Tavsiyem, anne + kızınız beraber sigorta yaptırabilirsiniz. Ancak mevcut olan alerji rahatsizligi
Tek başına kızınıza saglık sig. yapılması sig. şirketleri tarafından uygun gorulmez.Prim / tazminat oranını prim aleyhine bozar diye..
glsrn1976 icin yanittır:


gbarkinnazli

merhabalar acıbadem sigorta bölge müdürlüğünde kişisel risk yönetimi uzmanıyım konu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz 05397375693


gbarkinnazli

size uygun teklifler sunabilirim bunlar arasında yatarak planların tamamı limitsiz ayakta tedavilerinde sizin istediğiniz şekilde limitsiz limitli vs şekilde seçim yapabilceğiniz birçok plan vardır anne+cocuk planları da cok uygun fiyatlarda aile indirimiyle yararlanabilrisiniz sağlıklı günler.
Cevaplamak için Üye ol