ebru saraç

kem soruyor: 4

hamileliğinde ebru saraç a giden var mı aranızda muayene ücreti ne kadar hangi hastanelerle anlaşmalı

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


xeinep

Ebru Hanımın ücreti 250 TL oldu bu sene. Güven ve TOBB Etü hastanelerini tercih ediyor ama bayındır, medicana ve hrs hastanelerinde de doğum yaptırıyor.


kem

çok teşekkürler


Nurbanu

Cevap vermek için çok geç olmuş ama ben ebru hocaya gidiyorum.Çok çok memnunum.İstediğiniz hastanede de doğum yapabilirsiniz. İnsana huzur veren bir doktor şiddetle tavsiye ederim.


asaritas

Ebru Saraç Hoca hakikaten işine pür dikkat odaklanan, atom karınca gibidir ve inanılmaz tecrübeli. Eşimin ilk doğumu sezaryen olmuştu ve doktorumuz Özgür Deren idi. Sezaryen ile doğumdan epey bir dilimiz yandığı için ikinci çocuğu eşim normal doğum olsun istedi. İlkini de normal olsun istemiştik, ancak inanın 41. haftada zorla apar topar sezaryene mecbur kaldık.

Ebru Saraç Hoca SSVD konusunda hakikaten Ankara'daki herhalde nadide uzmanlardan. TOBB ETÜ'de doğum gerçekleşti ve orda anne ve bebeğin durumunu takip etmeyi sağlayan da bir cihaz varmış, o açıdan daha güvenli dedi Ebru Hoca.

Ebru Hoca, minyon yapısına rağmen inanılmaz güçlü ve eli çok becerikli. Doğum sırasında bunu bizlere sağolsun verdiği güven ve telkinlerle hissettirdi.

Ebru Hoca'nın bir başka özelliği de normal doğum yaptırmaya çok istekli olması ve diğer hastaların randevuları iptal olacak diye size herhangi bir baskının zerresi hissettirmemesi ve doğum boyunca size zamanını tam olarak ayırabilmesi diye düşünüyorum.

Ayrıca Ebru Hoca'nın anneyi doğuma hazırlama konusunda inanılmaz tavsiyeler verdiğini belirtmek isterim. Bu ne yazık ki Özgür Deren de olmayan bir özellik. Bir insan normal doğum yapacaksa yoga vs tarzında hareketler yapmalı, hafif yürüyüşler yapmalı. Ayrıca Ebru Hoca'nın bizlere başka ilginç tavsiyeleri de oldu. Özgür Deren doğum konusunda sezaryenci diyebilirsiniz.
Cevaplamak için Üye ol