Çıralı

Deniz06 soruyor: 10

Merhabalar,

Tatil için Çıralı'yı (Antalya-Kemer) düşünüyoruz. Çıralı'da gidip kaldığınız, tavsiye edebeileceğiniz pansiyon var mı acaba?

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


idilseda

 Çıralı da değilde Adrasan da Papirüs otel de kaldık, çook memnun kaldığımız bi tatildi, oteli kesinlikle tavsiye ederim.


Deniz06

Teşekkür ederim, hemen bakıyorum.


AOA

geçen sene çıralıdaydık, canada otelde kaldık, kesinlikle tavsiye ederim.


Deniz06

@AOA: çok güzelmiş evler. Bende aslında o tarz bungalov evlerden arıyorum. idilseda'nın tavsiye ettiği Adrasan'da çok güzelmiş. Arada kaldım resmen. Aslında genelde o tarz ıssız gibi gözüken yerlerde çok tedirgin olurum ama çok da denemek istiyorum oraları.
Çok teşekkür ederim vakit ayırıp cevap yazdığınız için.


AOA

Çocukla mı gidecekseniz çocuksuz mu? Eğer çocukla gidecekseniz Adrasan daha uygun en azında market vs. daha fazla orda. Adrasanla Çıralı zaten çok yakın birbirine, deniz aynı deniz :)Deniz06

Çocukla gidicez. Sizin söylediğiniz Canada Otel çok hoşuma gitti. Trip Advisor sitesinde de çok iyi yorumlar almış. Temmuz ortası gibi gitmeyi düşünüyoruz, başka bir tavsiyeniz var mı acaba? Kalabalık olur mu, genelde yabancı turist mi oluyor Türk mü?
Adrasan daha derin bir koy olması itibarıyla aslında daha çok hoşuma gitti fakat pansiyonlar oteller istediğim bungalov tarzında değil, normal otel binası.


Efuli

oran pansiyonu bir arastır istersen kız kardeşimin kayınpederi ve kayınvalidesi işletiyor aile ortamı güzel sakin bir yer ve bungalov evler cıralı orgdan oranpansiyon diye bakabilirsin,detaylı bilgi istersen telefonlarını verebilirim.


Deniz06

Teşekkür ederim Efuli, bakıyorum hemen.AOA

Selam Deniz06. Ben de tripadvisor yorumlarına göre karar vermiştim. Biz otel kısmında kalmıştık, oğlumuzu götürmemiştik ama bungalow kısmı harika. kocaman bir bahçe içinde. Otel dinlenmek için birebir, hamaklar var, çocuk için de salarsın bahçeye rahat rahat gezer. Ufak bir havuzu var ama genelde insanlar plaja gittiği için havuz sakin oluyor. Bizim gittiğimizde sadece biz vardır Türk olarak, müşterileri genelde Amerikalı ve Kanadalı. Otelin sahibi bir Türk ve eşi de Kanadalı. Yemekler harika, biz yarım pansiyon kalmıştık. Akşam yemekleri set menü ama acayip zengin. Ev yemekleri ve çok lezzetli. Önden çorba, sonra ortaya karışık zeytinyağlı ve mutlaka salata, sonra ana yemek, en son da tatlı ya da meyve. Kesinlikle çocuk için de ideal yemekleri. Otelin bisikletleri var, isterseniz alıyorsunuz plaja, çarşıya gitmek için.


Deniz06

Merhaba AOA,
Aradım bugün Canada hotel'i, ağustos sonuna kadar dolu olduklarını söylediler. Yine tripadvisor'dan Kibala diye bir otel buldum, o da iyi yorumlar almış. Onlar da boş yer buldum, oraya gidicez. Artık inşallah önümüzdeki sene Canada'da erken yer ayırtıp oraya gidicem.
Çok teşekkür ederim zaman ayırıp cevap verdiğiniz için.Cevaplamak için Üye ol