yürüteç

g6_ soruyor: 7

arkadslar bebegım 5 aya gırcek yurutec için erkenmı nezamn kullanılmalı

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ema

Ben yürüteç aldım fakat hiç kullanamadım.Yürütecin içine koyup tuvalete gitme fırsatı bulabilmek için aldım.AMA OĞLUMU İÇİNE KOYUNCA BASIYOR YAYGARAYI.


polen

çok gerekli birşey değil,zaten emekleyince yüzüne bile bakmıyorlar,zaten bebeğiniz daha çok küçük.boşuna masraf ve işgaliyet etmeyin kendinize.


DoRuK_DiLeK

dr kesinlikle yürütece izin vermedi. yürümesi gecikir düzgünde yürüyemz dedi. fakat çevresini kesfetmek için okadar istekliydiki hep kucak istiyodu evde geznmek istiyordu özetle benimde annemimde yakasını bırakmıyordu. dayısı yürüteç alınca çok uzun süreli bindirmemk şartıyla kullandık evde istediği gibi dolaştı o mutlu biz mutlu. ne oldu derseniz ne erken ne de geç tm 1 yaşında desteksiz tam olark yürümeye başladı


ozlemada7

5 ay erken biraz,ben 7 aylikken falan aldim,almak zorundaydim,cok olmamak sartiyla hala kullaniyorum,benim kurtaricim oldu yurutec


Meowwow

hmm yurutec zararli miymis? ben yurutec kullanmisim bebekken, ankara sokaklarinda cirit atiyormusum :D 9 aylikken yurumusum.

amerikada yurutec cok zararli, durus acisinda degilde, esikte ince tahta olan evlerde yada merdiven olan evlerde cok kotu kazalar olabilir diye kullanmayin diyorlar. gene tabi satiliyor.


neretva

Bir arkadaşımıza yürüteç hediye geldi. Doktorları sevmediğiniz birine verin demiş. Tabii espri. Yeni yapılan araştırmalar yürütecin erken türütmediğini, yürürken ve yürüteçte kullanılan kasların farklı olduğunu ortaya koyuyor. Amerika'da düşme ve baş yaralanmalarına neden olduğu için tavsiye edilmiyor. Zaten alsanız bile 2-3 ay kullanacak, gerek yok. İlla almak istiyorsanız da bineceği süreyi kısıtlayın günde 15 dakika gibi.


shang

doktorum kesinlikle kullanmayın dedi.Cevaplamak için Üye ol