Oyun halısı kaç aya kadar kullanılıyor?

merv1986 soruyor: 8

merhabalar;

oğlum dört aylık ve kendi kendine artık oayalanmıyor. hep yanında  olmamı kucakta olmayı istiyor. gündüz hiçbir işimi halledemiyorum uykusuda çok az. oyun halısı düşündük ama geç mi kaldık, bu halılar kaç aya kadar kullanılıyor, kullanıp da memnun olan ve bebeğinin bu şekilde oyalanmasını sağlayanlar var mı, ayrıca bebeğim yanında ben olsam dahi yatmayı kesinlikle redediyor, oyun halısıda bildiğim kadarıyla yatarak??? sizce ilgisini çeker mi???

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


elifmis

Hareketlenip donmeye basladiginda hic icinde durmayacak.biz 2aylikken almistik5.aya kadar kullandik.kisa sure icin cok masraf yapmayip.ekonomik bir model alabilirsiniz.


nisabahar

Ben kesinlikle tavsiye ederim.3 aylikken almistim.(tiny love maymun adasi) 4.ayda anca tadini cikarmaya basladi zaten, gec kalmadiniz yani...yatmaya itiraz edeceğini zannetmiyorum cunku dikkatini cekicek cok sey var.oyun halisi ve kanguru iyiki almisim dedigim urunlerden


merv1986

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.


Beta

benim de oğlum 4,5 aylık daha yeni yeni ilgisini ilgisini çekiyor diyebilirim,oyuncaklara uzanmaya yeni başladıgzmhrrm

ben evde kendim yaptım çokta sevdi netten araştır evde oyun halısı yapımı diye bizimki dönmeye başladığı için ilgisi azaldı ama.


maviboncukk

Bizde kullandık hatta iki yaşında olmasında rağmen hala ara ara oynar:)


moms

bizde 1. ayinda aldik ama cok az kullandik durmak istemediler icinde cok para verip almayin derim ben


mutluannelif

Bizim çok işimize yaradı. 3 aylıktı...6-7 aylığa kadar her gün oyalandı. Çekti, uzandı, heyecanlandı. Kas gelişimi için çok faydalı buluyorum. Oturmaya başladığında da oynuyordu ama en çok yatarken ilgileniyordu. Emekleyince etraftaki diğer şeyler de ilgisini çekip kendi kendine gitmeye başlayınca ilgisi azaldı. Bazen fotoğraflara bakarken sorar, nerde, çıkar filan der.


Cevaplamak için Üye ol