Antalya'da yaşamak

ozlemanne soruyor: 7

Merhaba,

Bir kaç ay sonra Antalya'ya taşınma durumum olabilir. Antalya 'lı annelerden fikirler almak isterim. Kreş konusunda hangi kreşlere gidiyor çocuklarınız ? Hangi semtlerde ? Antalya 'da çocukla yaşamak nasıl ? Kreş ve kira fiyatları nedir ortalama ?

Teşekkür ederim..

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


sehergil

Ben de İstanbuldan kaçmayı düşünüyorum. Haftasonu antalyadaydım. Mart ayında bile turistler güneşleniyordu. Ben de açık havuza girebildim. Biz istanbulda boşuna kasıyoruz kendimi. Konuyu ben de takip edeceğim.


gulsen_deniz

Antalya tam yaşanılacak birşehir(yazın sıcakları biraz bunaltır ama kaçmak lazım o zaman burdan)bende İstanbuldan geldim 7yıldır burda yaşıyorum.Çocuk yetiştirmek için çok ideal kızım daha kreşe gitmiyor kreş konusunda bilgim yok ama hergün kızımla parktayız açık alanda çocuk koşuyor eğleniyor birsürü arkadaşımız var parkta kapalı bir ortamda büyümedi kızım yağmur yağmadığı sürece hep dışarıdaydık yakında deniz sezonuda açılır denize gideriz.biz Konyaaltında oturuyoruz burda kira fiyatları 800/1000 arası kreş fiyatlarını bilmiyorum ama İstanbul gibi fiyatlar fazla değildir.

Şimdiden hayırlı olsun .


ozlemanne

Ben Eskişehir de yaşıyorum. Burası soğuk bir şehir buralı değilim zaten İstanbulluyum..Taşınmamız haziranı bulur o zamana kadar kreş ayarlamam lazım çünkü Antalya da çalışacağım..

Teşekkür ederim :)


cano

Takipteyim


Hamster

Sıcak bir şehir çocuklar için daima iyidir.Hayırlı olsun


iflah_olmaz

büyükşehirlerden artık nefret ettim ben.ankarada doğdum büyüdüm.eşimde istanbul cehenneminden.şuan konyada yaşıyoruz ve çok mutluyuz.

küçük şehirler bence nimet.kiralar,ev fiyatları,kreş-bakıcı fiyatları daha uygun.ulaşım sıkıntısı yok.bankalarda devlet dairelerinde adamı delirten kuyruklar yok.
5 de işten çık 5 çeyrek evinde ol.çocuğunu koleje göndermek istersen büyükşehirlerin yarı fiyatı...
bu nedenlerle ANTALYA çok doğru tercih bence:-))))yeni yaşamında kolaylıklar dilerim:-))


erkas

merhaba

temmuz ayında bizde antalyaya taşınıyoruz. benim içinde en büyük sıkıntı okul. şimdiden araştırıyorum. benim kızım 4 yaşında kreşe gidiyor. ama artık antalyada iyi bir özel okul bulup oranın anaokuluna başlatmak istiyorum.hepimiz için hhayırlı olur inşallah 😊Cevaplamak için Üye ol