fatih umut yuva hakkında...

SerapNeva soruyor: 10

merhabalar kızım 21 aylık ve mecburi kreşe başlayacağız....çapada oturduğumuz için yakın çevrede düzgün bi fatih umut yuva yı gördük,bu yuvayla ilgili gördüğünüz duyduğunuz iyi kötü neler var?yardımcı olursanız sevirim hatta bu civarda öneriniz varsa onuda değerlendirmek istiyoruz.teşekkürler...

Bu soruyu cevapla


21 Cevap


teyze13

sakın göndermeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


SerapNeva

nedenini de açıklarsanız daha çok yardımcı olursunuz


tuba1907

Merhaba Serap Hanım, bende Çapa'da oturuyorum ve 30 aylık oğlumu artık kreşe başlatmam gerekiyor suan annem bakıyor. konu biraz eski ama önerebileceğiniz bir yer var mı? şimdiden teşekkürler.


happypipek

Sakın göndermeyin. Amanınnnn. Ben orda bale öğretmenliği yaptım kısa bir süre. Bu umut yuvalarının 2 şubesi daha var. Fatih çook kalabalık. 


happypipek

Benim gözlemlediğim çok fazla iş yapar görünüp, hiç bişey yapmayan bir yuvalar zinciri. Sorumlu hanımsa evlere şenlik, küstah bir bayandı. Profesyonel dansçıyım, öğretmenim, kendi düzensizlikleri yüzünden etik olmayan bir şekilde beni işten çıkardılar. Bunları kuyruk acımdan dolayı, yada kinli olduğum için yazmıyorum. Ben hiç beğenmedim, tarzlarını, yaklaşımlarını, eğitimlerini. Ve dediğim gibi fatih çok kalabalık. Kreşte bir kaos var:(((tuba1907

:( anladım yardımınız için teşekkürler peki sizin önerebileceğiniz o çevre de bir yer var mıdır?


gozdece

tuba1907 alternatif bir yer bulabildiniz mi? ben de araştırıyorum da..:)seyseyana

Merhabalar;

Ben de 2,5 yasındaki kızım için Fatih civarında kres arıyorum. 
Sizler alternatif bir yer bulabildiniz mi ? Goruslerinizi paylasır mısınız ?
Cok tesekkurleraynurcan

bende 3 yasindaki kizim icin arayistayim. ipekbocegi var findikzade de bir iki kisiden iyi diye duydum ama bakalim gidip gormek lazim.


seyseyana

Merhabalar

Ben de 2,5 yasındaki kızım için fatih, fındıkzate civarında kres arıyorum. İpek bocegini begendiniz mi ? İzlenimlerinizi paylasır mısınız?
TesekkurlerCevaplamak için Üye ol