bebek arabası

felah soruyor: 5

merhaba arkadaşlar kullanışlı, çok pahalı olmayan, bilinen markalardan bir bebek arabası almak istiyorum önerileriniz nelerdir ?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


incibora

cosatto hafif,tam yatar,çok kullanışlı.. bir araştırın derim.


GOGO05

ben kraft kullanıyorum çok hafif ve güzel


DoRuK_DiLeK

pierre cardin çiftyönlü puset aldım. bu kadar kötü kullanışsız bedava versen alınmayacak bir araba olmaz olamaz. 1. ağır toplayıp siz tek başınıza bir yere gidemezsiniz. diyinki otobüse birinin yardımı ile bindiniz o nasıl birşeydirki sürekli düşüp sizi otobüs ahalisini rezil etsin. insanlar size yardım etmekten ziyade acısınlar öyle bişiy. taksi olayı apayrı. taksicinin bi bana bide arabaya bakışı vardı ölsem unutmam. kendin sığdında bunudamı sokmaya çalışıcan der gibiydi. o an eridim. okadar diyim. 2.çift yönlü ama acayip bişiy. sürüş  konforu "-0" kullanmak lazım anatılmaz o kadar facia. ama şimdi chicco nun baston pusetini aldım ct06 tam yatar ben 195 e kapmanyadan aldım şuan 245 falan. size tavsiyem asla kendiniz denemeden almayın. mağaza bile olsa biraz turlayın. tam yatar olması sizin için önemli bebek henüz küçük. çift taraf bastonlarda yok ama okadar da önemli bir özellik değil. kesinlikle hafif olsun. 1 kere alın 1 kere para vermiş olun. benim şimdi aldığım tam yatar harika sürüş konforu var yorulmuyorsunuz. toplayıp istediğiniz araca binebilirsiniz.


felah

hepinize çok teşekkür ederim. ben de pieere cardinin çift yölü bir pusetini almayı düşünmüştüm adenky dediğin gibi mağaza bile olsa bir sürüş denemesi yapmak lazım galiba :)


tutkuu

chicco liteway hem fiyatı çok uygun hem doğumdan itibaren kullanılabiliyo ayak örtüsüde var hafif tek elle bile sürüşü süper Cevaplamak için Üye ol