1.5 yaşında beraber yatma....

iflah_olmaz soruyor: 2

1.5 yaşına kadar oğlum geceleri hiç uyumadı.burda defalarca soru sormuşluğum var:-Pmemeyi kesme gece beslenmesini kesme,erken yatırma,geç yatırma,tıka basa yedirerek yatırma vs.vs.denemediğim hiçbişey kalmadı..

sonra babamız askere gitti geçen ay .1 gece yanımda yatırdım bi baktım sabaha kadar uyuyor.sarmaş dolaş bi haldeyiz.koynuma sokulup sarılıyor. sabaha karşı biraz mızırdanıyor 5-6 dk.içinde geri dalıyor.22:30-07:30 arası 9 saat uyku uyuyor nerdeyse kesintisiz.aylardır bunu bekliyodum ama beraber yatma işi canımı sıkıyor.hadi 6 ay iyi.sonra babamız gelicek...

nasıl olcak o zaman?artık başa sarıp uyku eğitimi falan dermanımız kalmadı:-((tekrar odasına,yatağına alışma süreci zor mu olur?fikirlerinizi bekliyorum...

Bu soruyu cevapla


22 Cevap


neretva

Mutluysanız sorun yok. Bence eşinize sorun. O da severse, olay bitmiştir. İlkokul çağında olup anasıyla yatan pek yok, nasılsa geçer odasına. Ben ilk aylarda özellkle denemiştim, ama olmadı. O da uyumadı biz de. Sanırım bana çekmiş. Ben biri bana dokunurken asla uyuyamam. Yine de devran değişirse beraber uyuyabiliz.


maviboncukk

Ben de iki sene uykusuzluktan sonra yanıma yatırdım ve resmen hayatım kurtuldu. Keşke ilk günden yanıma yatırsaymışım da ilk iki senem uykusuz geçmeseymiş:)
Cevaplamak için Üye ol