ingilizce anaokulu-kids a loud

dileko soruyor: 10

Merhaba,

İngiliz kültür derneğinin kids aloud anaokulu hakkında duyumlarınız nelerdir?

Bu soruyu cevapla


64 Cevap


demetyagmur

merhaba 2009 dogumlu kızım yaklasık 2 aydır batıkent kids aloud a gidiyor.biz cok mutluyuz kızım mutlu  biz mutlu...cok acımasız eleştiride bulunmuşssunuz bahsettiğiniz saat de hangi okulda ogrenci kalıyoki..

ayrıca  bize verilen sözlerin daha fazlası bile oldu.okul kapasitesini doldurdu..kesinlikle tavsiye ediyorum.gidip tanışmanızda fayda var.


emircan2007

demet hanım size tamamn ktılıyorum oğlum 2007 doğumlu okulun ilk öğrencilerinden ve biz ailece çok mutluyuz ...yaklaşık 3 aydır devam ediyoruz .oğlumun eğitimi dışında da bizleri çok güzel yönlendiriyorlar.okula hazır sürecini çok güzel tamamlıyorlar.bu siteye sırf yazılan olumsuz eleştiriye cvp yazabilmek için üyeoldum.çünkü bende eleştirinizi acımasız buldum ..

   okulun facebook sayfasından çocukların mutluluğunu ve etkinlerini takip edebilirsiniz.ayrıca çok da şeffaf bir kurum sbhları gittiğimde bir sürü veli ile karşılaşıyorum alışma sürecinde olan çocukların anneleri babaları okulun içinde gözlemliyebiliyorlar.


yaprakk

Sevgılı Anneler,

Cocugunuzun yabancı bır dıl ogrenmesıyle ılgılı kaygılarınızı ve hangı anaokulu kararsızlığınızı cok ıyı anlıyorum..Bu tarz sorunları daha once tecrübe etmıs ıkı çocuk annesıyım..Ama aynı zamanda bır ıngılızce ogretmenı ve dıl bılımcı olarak bır gercegı belırtmelıyım kı dıl egıtımı nekadar erken o kadar etkılı ve kolay..Lutfen ılerıkı yaslarda nasılsa hallederiz dıye en degerlı zamanları kaçırmayın..Agırlıklı dıl egıtımı veren anaokullarının cok pahalı olduğu kanısı doğru, ama artık bunu doğru metodolojı ve normal anaokullarıyla aynı fıyata yapan Helen Doron Anaokulları var. Ben HelenDoron Fenerbahçe Anaokulu kurucusuyum, ve bu yaslardakı çocuklara ozel tasarlanmış farklı alanlardakı ıngılızce programlarımızın çocuklar uzerınde cok etkılı ve verımlı olduğunu kendı ogrencılerımde gozlemlıyorum..Konuyla ılgılı her turlu sorularınıza cevap vermek ıcın bızı arayabılır (216 3630802) siniz.eretna

ben çocuğumu ümitköy kıds a loud kreşine verdim. berbat bir yer. çocuğumun çok değerli 1 yılını çaldılar. hiç memnun kalmadım. 70 yaşındaki babaannesinin evde öğreteceklerinden fazlasını vermediler.


leylajim

Bilknet Kids Aloud ile ilgili tecrubesi olan varmi?Simdiden tesekkurler.tarkanak

Erenköy/İstanbul kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yöneticiler gayriciddi ve ukela, Bahçe yok denecek kadar az ve zemini petrol atığı.


tarkanak

Bu arada şikayet amaçlı aradığım

ingiliz kultur merkezi antalyada, antalyayi aradim okullara ismi verenler ankarada, ankaradakilerde markalar birligi diye ticari bir firma, yılan hikayesi anlayacaginiz.


Defnemveannesi

Mamak kids aloud hakkinda bilginiz var mi?burcucrc

Erenköy şubesini kesinlikle tavsiye etmiyorum İngilizce öğretmenleri başarılı ancak Türkçe öğretmen için aynı şeyi diyemeyeceğim bir soru sorduğunuzda çocuk azarlar gibi sizi azarlıyor anı bitirme çabası olayları yüzeysel geçiştiriyor çocuğum arkadaşlarından ayrılmak istemediği için alamıyorum 2ay hayırlısıyla birsede kurtulsak diyorum ama çok pişmanım okul değil öğretmen araştırın kesinlikle paranızla rezil olmayın!!!


hkubrac

keçiören kids a loud hakkında bilgisi olan, çocuğu oraya giden var mı?Cevaplamak için Üye ol