emzirme yastigi

turkuazz soruyor: 10

hala alamadigim bir sey.gerekli oldugunu dusunuyorum.su C seklinde olanlardan degil de biraz daha kare gibi olanlardan alan ve kullanan var mi?

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


burcubrsn

benimki kare gibi belin tümünü kavrıyodu arkadan dolanıyo.., yanında cırt cırt ile tutuyodu çok çok rahat ettim...geçen aya kadar da taşıdı oğlumu..:)
emzirme yastığı götüremediğim yerlerde emzirme sonrası sırtım ağrıyo idi..dolayısıyla bence mutlaka alınmalı..


turkuazz

nerden almıstın ogrenebilir miyim? markasını vs? cok tsk ederım..


hayatto

Bence de mutlaka almalısın .Ama kare modelini bilmiyorum.Ben hamileliğimin 6. ayından beri kullandım uyurken zorluk cektiğimiçin bacak arasına alıyordum daha rahat ediyordum . Bebek dogunca 5-6 ay emzirme amacıyla kullandım , 3-4 aydan sonra bebek için sırt destek yastıgı olarak kullandım . Benimki annemin hediyesi idi İşbir - visco serisinden ve 150 ytl civarıydı , gani gani kullandım ama daha sonra Hülya arkadasımla tanıstım ve onun  ürünleri arasında cok benzer bir modeli gördüm , üstelik y.dısına üretilen bir model ve cok cok ucuz benimkiyle karsılastırılınca . Bence Hülyanın sitesine bir göz at derim . Senin işine yarayacak pek cok ürün bulabilirsin kanımca .
burcubrsn

Eşimin kardeşi vermişti bana..dış kılıfı çıkarılıp yıkanabiliyo içi sünger..basit ancak çok kullanışlı bi model..çok pahalı bişi olduğunu sanmıyorum..ona sorup yazabilirim ancak ..


cadsiz

eşimin kuzeninin kayınvaldesi dikmişti bana elleriyle.. kesinlikle tavsiyeler listesinde ilk sırada söyleyebileceğim şey.. emzirmek içim, uyutmak için, düşmesin diye destek için.. herşey için kullandık.. hatta ne çok kullandık bunu dediğimde eşim ne kullanması çocuğu üzerinde büyüttük demişti.. ancak benimki de c şeklindeydi.. mutlaka almalısın..nilberk

bizimki de c şeklindeydi ama çok uzun süre kullandım bizimkisinin modeli

http://www.joker.com.tr/urun.aspx?stkID=12329

benden daha uygun fiyata alanlarda oldu sevibebenin de varmış 


ikicocukannesi

aldım lakin hic kullanmadım,
onun yerine k.validem minik bir yastık hazırladı, daha genis ve kare seklinde.
bebeklerimi onun ustune yatırıp oyle emzirdim,
tavsiye etmiyorum ben,
zira biz pek kullanmadık.


Aysegul_

ben de mycey'in c şeklinde olanını kullanıyorum, onu kullanınca sırt ağrısı olmuyor. Ama çocuk tam yatay pozisyonda oluyor, başını biraz yükseltmeye çalışıyorum ben ya ufak bi yastıkla ya da elimle veya kolumla. hayatto

mycey küçük kanımca


turkuazz

aslinda ben soyle biseyle daha rahat olunur zannediyorum ama Turkiyede satisi yok sanirim.
http://www.mybrestfriend.comCevaplamak için Üye ol