ikiz bebek

skeser soruyor: 10

ikiz bebek büyüten var mı?????

Bu soruyu cevapla


21 Cevap


EsraEA

Üçüz olur mu :)


sevfurkereym

neee üçüzmüü:))))))nasıl taşıdın onları 9 ay sonra nasıl başediyosun kaç kişi bakıyosunuz.benimde ikiz olabilme ihtimali var naparım die düşünüyorum.allah yardımcın etsin bi taşta üç kuş:)))))))))


skeser

ÜÇÜZ MÜ? BEN İKİZLERLE ZOR BAŞ EDİYORUM.ÜÇÜZ OLDUĞUNU DÜŞÜNEMİYORUM VALLA:) ALLAH KOLAYLIK VERSİN CNM 


mugmela

ben de varim minikizlerimle :)


Taita

belki çok zor ama çok özeniyorum size. biz eşimle ailelerimizde hiç ikiz olmamasına rağmen ikiz bebek çok istedik. olmadı maalesef. çok şanslısınız bence.
şimdi diyoruz ki kızımızdan bir tane daha (ya da erkeği) olsa ne güzel olurdu..gozdece

ben de varim..:)


EsraEA

Sağolun :) Sevfurker, hamileliğimi hatırlamak bile istemiyorum :) Doğumdan sonra bir hamile görmüştüm, ilk tepkim "ayy, yazık"tı, o derece yani  :)

Sahra, gerçekten çok güzel ve özel bir durum :) Ben de hep ikiz isterdim. Hatta kuzenimin ikizleri olacağını duyduğum zaman teyzeme şunu demiştim "ben onu geçip üçüz yapacağım" diye :) Nasıl bir saatte söylediysem artık :)


fatmacansarisac

benim ikizlerim olacak şimdilik 5. ayımızı doldurduk tek bedende 3 kişi olarak.. sanırım zorluklarım bundan sonra başlayacak çünkü gitgide kocaman gözükmeye başladım aynada kendime :))

şuanda ne doğumla ne de ilerisiyle ilgili bi plan kuramıyorum çünkü nasıl becereceğim hakkında en ufak bi fikrim yok :))fatmacansarisac

benim ikizlerim olacak şimdilik 5. ayımızı doldurduk tek bedende 3 kişi olarak.. sanırım zorluklarım bundan sonra başlayacak çünkü gitgide kocaman gözükmeye başladım aynada kendime :))

şuanda ne doğumla ne de ilerisiyle ilgili bi plan kuramıyorum çünkü nasıl becereceğim hakkında en ufak bi fikrim yok :))


skeser

hamile olduğumu öğrendiğim de eşimin ilk tepkisi ikizimiz olacaktı. içime doğdu dedi. ben de yok artık dedim:) ama 5.haftada ikiz olduğunu duyunca şok yaşadım.hiç aklıma gelmezdi. ama harika bir şey bir de kimse ikiz taşıdığıma inanmadı.o daha süperdi. fiziğim hiç bozulmadı hatta işe döndüğümde tüm arkadaşlarım karnını bırkıp öle gelmiş bile dediler:):)Cevaplamak için Üye ol