3-6 aylık Astronot mont almak istiyorum

hyildiz soruyor: 8

3-6aylik astronot mont arıyorum?erkek icin.fikir verebilir mısınız?2.el de satın alabilirim.ilgilenenlere

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


maviboncukk

Demstock da çok uygun ben ordan almıstım.


nevinc

Mrb siz bilirsiniz ama 3-6 ay pek mont kullanilmiyor :)


biranneikiyavru

Pazaryerimde vardı, sizin için güncelledim ilanı, bakmak isterseniz.


maviboncukk

0-3 ay dahil tüm astronotları severek ve faydalanarak kullandım. Özellikle parka çıkarken çok işime yaradı. Kışın sadece kapalı yeregiden bir aile değilseniz bizim gibi oarka , açık havaya da çukıyorsanız çok işinize yarayacak.hyildiz

Bebeğim Ekim sonunda olacak.kisi 3-6 aylıklar geçirebiliriz diye düşündüm.cunku dün magazada baktım 6-9ylik cok buyuk.bebegim Nisan ayında 6aylik olacak.tabii ilk kez kullanacağım astronot montu.tecrubeli değilim.


HAWOR

Ben Marks & Spencer dan almıştım. Içi kalın ve polar değil. Çok kaliteli.kizim şubatta doğdu nisan Mayıs a kadar kullandık. Ben seviyorum astronot montlari. Içi ni nasıl giydirirseniz giydirin üsutmez bebek.isterseniz satabilirim ama rengi vişne çürügu murdum gibi.


kitty

Bende her iki çocuğumda astronot montları çok severek kullandım. mont, kaban, battaniyeden ziyade ben çok sevdim astronot montları. biri kış bir yaz çocuğuydu, İstanbul'da yaşıyoruz ama sokağa çıkarken her hava koşulunda çok işimize yaradı. Altına hava durumuna göre uygun birşeyler giydirerek çok rahat ettim. oğlum 23 ekim doğumlu.  1 aylıktan itibaren 3-6 aylık astronotumuzla kışı geçirdik. ilgilenirseniz pazar yerimde mevcut.


ella_djusik

Bende 0-6 ay icin andywawa mavi beyaz renkte var, biz de ekim godumluyuz) ilgilenirsaeniz msj atın)


Cevaplamak için Üye ol