ağlayarak uyanma

paradoks soruyor: 10

bebeğim 8 aylık normalde gee uykusu çok güzeldi fakat 15 gündür uyumuyoruz yeni amaliyat oldu biraz ondan korktu  birde diş çıkarıyo sebep bunlar olabir  diye düşünüyorum sabırla bekliyorum eski günlerimizi onun odasında yatmaya başladım ağlayınca sakinleştirmek için başka napabilrim.dr. uyku için şurup verdi vermiyorum kendiliğinden düzelmesini bekliyorum.

aynı sorunu yaşayan anneler paylaşırsanız sevinirim.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


mmmmm

cok gecmis olsun


paradoks

teşekkür ederim.


tiara

herbacol drops diye bi damla var, papatya, ıhlamur, melisa ve rezene özütü var içinde, belki bir süre  ondan verebilirsiniz yatmadan, benim oğlumun hem sindirim sorunlarına iyi geldi hem de uykusuna..


praticus

çok geçmiş olsun bebeğinize.Ağlayarak uyanma sanrım bu dönemlerde artıyor benim oğlum doğduğundan beri sık uyanır ama ağlamaz alırım hemen kucağıma.Son zamanlarda resmen çığlık atarak uyanıyor dr.muz diş çıkarmaya başlıyo bu dönemlerde çocuklar bide hayatları haraketleniyor uykularına yansıyor demişti.düzelirler biran önce inşallah.uykusunda çok çığlık atıp ağlarsa babasıyla uyandırıp gönlünü yapıyoruz daha sakin uyuyo geri kalan uykusunu.Dr.nuz uyku için ne şurubu verdi


polen

paradoks aynı sorunları yaşıyoruz. kızım 20 gün önce ameliyat oldu benim de.huyları tamamen değişmişti.10 gün burnumuzdan geldi diyebilirim.süpürge,mikser,çamaşır makinesi,hatta musluktan akan sudan bile korktu.şimdi korkuları biraz azaldı.gece uykuları bozuldu,gecenin yarısında çığlıkla uyanıp,bir saat ağlardı,biraz o da azaldı.ama tam olarak eski düzene dönemedik.umarım kurtuluruz bu durumdan:(paradoks

atarax diye bi şurup ama  kullanmıyorum bi hafta kullan demişti uyku için içeriğine baktım çok ağır bence ameliyat sonrası etkilenirmiş bebekler tekrar güven kazanana kadar olur normal dedi.

herbacol drops sanırım bu bitkisel bunu deneyebilirim eczanedenmi alıcam bilgilendirirseniz sevinirim.


paradoks

polen evet aynı şeyleri yaşıyoruz  malesef amaliyat sağlığı için gerekli ama bi yandanda çok küçükler  çok korktular işallah sevgimizle  unuturlar  çok geçmiş olsun..bu arada bebeğim her an beni arıyor hep yanında olmamı istiyor önceden odasında yalnız uyurdu şimdi korkuyor.


tiara

Evet herbacol ü eczaneden alabilirsiniz,ataraxtan da korkmayin aslinda allerji ilacidir ama uyku yan etkisi icin verilir geneldeparadoks

evet allerji için yazıyo ama yinede ben bitkisel  olsun diyorum  rahat uyuması için sizinkini bi denicem işallah uyutur.


polen

paradoks aynen bizde de korkular var.benden ayrılmıyor,hırçınlaştı.eskiden sessiz sedasız oturan çocuk çıldırdı.ama ilk zamanlara göre daha iyi durumdayız.dr zamanla geçer dedi.ben herhangi birşey kullanmadım,kullanmayacağım.sevgimizle zamanla düzeleceğini düşünüyorum.


Cevaplamak için Üye ol