lazer epilasyon

g6_ soruyor: 6

kızlar 5 aylık oğlum war emzırıyorum cenemekıtuylerden kurtulmak ıstıyorum lazerın bı zararı olurmu oğlusuma sutume  ıgenlının bı zararı olmadıgını duydum ama oda kalıcı ız yapıyomusum sanırım we kac paradr acaba ıgnelı epılasyonun fıyatını az cok bılıorum ama

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


sevcanvet

iğneli epilasyon korkunç birşey ve fil tarihinde kaldı, o zamanlar laser yoktu ablam yaptırdıda ondan biliyorum az sabredin normal laser yaptırın bence


sunkey

Ben şu an drumun izni ile yaptırıyorum lazer epilasyon. Drum hiç bir zarı olmadığını söyledi, yanlız jenital ve kol altı bölgesinin dışına izin verdi. Hoş, gebelikten o kadar çok döküldü ki kaç aydır sadece bir kez gittim. :)

Ben Nişantaşı'nda uygun fiytatları olan temiz bir yere gidiyorum. İstanbul'da mısınız?


g6_

ewet ıstanbuldayım canım cene bolgesını yaptrcam ama bazı drlar ıın wermıyomus nıe acaba nekadrdr fıyatlar cebne için


SelmaOnurEmre

Ben sütü azaltıyor diye okumuştum. Gittiğim merkezde çalışan kız da aynı şeyi söyleyince ertelemiştim. Ama sadece çene altından birşey olacağını sanmıyorum. Bence birkaç ay daha bekle, ek gıdaya iyice alışınca emme sıklığı da azalır. O zaman sadece çenene yaptırabilirsin. Tabii yine de doktoruna sor bence Bu arada fırsat sitelerinde çok ucuza fırsatlar çıkıyor. Hele de İstanbulda... Bir arkadaşım çene için 5 seansı 50 TL'ye aldı.


sunkey

ülkeryıldızı haklı olabilir. en doğrusu druna sormak, zira emzirmekle ilgili kısmını bilemiyorum :)benim gittiğim yerde tüm vücut 300tl kampanya vardı, sadece yüz için kaç der bilemem. fırsattan daha önce pedikür yaprımıştım, ünlü bir yere çok pişman oldum. eğer öyle bir şey yaptırcaksan iyi araştır, kötüsü de insanı çıldırtıyor çünkü :) (daha önce ucuz biryerde neredeyse kıl başına para isteyeceklerdi) markası alexandrite  olsun yaptıracağın yerin kullandığı makinenin. istersen sana mesaj atabilirim gitiğim yerin ismini.


g6_

yok tatlımm ya ora bana tersCevaplamak için Üye ol