tracy de ferber de halt etmis!

nurturia soruyor: 10

Üye kendi isteğiyle Nurturia hesabını kapatmıştır.

Bu soruyu cevapla


122 Cevap


lina

  büyüdükçe daha iyi anlıyor ve üzülüyor insan niye vakit ayırmadım diye...örnek ben şekil A büyük kızım artık bir yetişkin...kızım değil sanki arkadaşım...ki o küçükken ben hem okuyor hem çalışıyordum..nasıl büyüttümse artık...oysa şimdi minik kızımın hep yanındayım iyi ki de öyleyim...anne kuzusu daha ...


gulsum

linacım yaaa ben senle neden arkadaş değildim bunca ay yahuu
valla ağladım


ozguranne

Merhaba,


Damla'nın önerisi üzerine "uyku sorunları" grubumuzda


başlıklı bir konu açtım. İsterseniz bu konu üzerine tartışamaya orada devam edebiliriz. Hem bu konuda benzer sorgulamalar yaşayan anneler de yararlanmış olur.

Çocuklarla vakit geçiremediğine üzülmek konusuna ise uygun yer tam neresidir bilmiyorum. Belki dert ortağım grubunda paylaşmaya devam edebiliriz diye düşündüm.

sevgilerimle....


lina

  canım gulsum merak etme eksiği kapatırız....ağlayalım diye değil davranışlarımızı ayarlayalım diye yazdım amacım kimseyi üzmek ya da kimseyle dertleşmek değil ozguranne


ozguranne

Lina'cığım,

Yanlış anlaşıldım. Yani Ferber, Tracy eleştirileri diye başlamıştık ya, eleştirmeye grupta devam edelim. Ama öte yandan yavrular çok çabuk büyüyor, bir ne olduğunu anlamadan kocaman oluyorlar ya hani, sen de yazmışsın, o konuya da başka bir yerde devam edelim demek istemiştim. Dert ortağı diye bir grubumuz var, içimizden geçenleri yazıp, yargılanmadan, öylesine paylaşıyoruz. Benim de diyeceklerim var.:) Ben de anayım:)

Aman diyim:)
lugesya

Lina ben dağıldım ...:)) off off ..bugün evlilik yıldonümümüz şimdi akşam kızımı bırakacağım diye dert oldu :))) herşeyin yeri ayrı tabiki de insanın içi nasıl da acıyor.


Burcu

off ben de çok kötü oldum okuduktan sonra..hepimiz kimi zaman hayata ayak uydurmaya çalışırken bazı şeyleri atlayıveriyoruz farkında olmadan..
Ayşegülcüm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun,bir ömür boyu mutlu olun...


GulcanDeniz

Sevgili kadınlar,
Ashes'in hesabı kapanmış.
Ben tanımıyorum kendisini. Tanıyan varsa hem incinmişliğini telafi etme hem de geri gelmesini sağlama şansımız var mıdır?
Bence böyle olmamalıydı. Bir şeyler yapmalıyızGulcanDeniz

Sevgili kadınlar,
Ashes'in hesabı kapanmış.
Ben tanımıyorum kendisini. tanıyan bilen varsa hem incinmişliğini telafi etme hem de geri gelmesini sağlama şansımız var mıdır?
Böyle bir soru açmaktan dolayı kendini suçlu hissetmesine çok üzüldüm.
Böyle olmamalıydı... Bence geri çağıralım


burcubrsn

evet evet ashes i  geri çağırmayılız..ama site dışında tanıyan var mıdırki? ben de çok üzüldüm şimdi hesabını kapattığına...

lina şiir harikaydı ve  hayat koşuşturmacası  arasında bu tarz bir hatırlatılmaya gerçekten ihtiyacamız varmiş.

iykide bu konuya yazmıssın da şiiri de okuma sansım oldu.. Cevaplamak için Üye ol