2018-2019 ilkokul araştırmaları hk.

verkhoyansk soruyor: 4

Herkese merhaba. 2018-2019 eğitim-öğretim dönemi için ilkokul araştırması yapıyorum. Daha önce burada çeşitli okullar hakkında yapılmış yorumları okudum. Yorumlar kişiden kişiye çok değişkenlik göstermekle beraber tarihi oldukça eski olan yorumlar var. Siz değerli üyelerin de özellikle karşılıklı görüşme yapılmış ve gezilmiş okullar hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum. Başkalarından duyduğumuz bilgiler yerine bizzat tecrübe edinmiş üyelerden bilgi almak isterim.

Bu soruyu cevapla


1024 Cevap


Sanemcem

Merhaba Sevgili Arkadaşlar, cevap çok olunca konu da 2 çocuk annesi olarak ilgimi çekti.Bende düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim.Bu sene anaokuluna ve 4.sınıfa başlayacak 2 çocuğum var.Göztepe tarafında oturuyoruz. Pandemi süreci bile olsa belki erken kayıt fırsatlarından yararlanırım diye yaklaşık 7/8 okul gezdim.3.sınıfa giden çocuğum iyi bir devlet okulunda ama bu senesi boş geçti inancıyla özel okula vermek istedim.Bana yakın olan yerleri gezdim.Era,Deha ve Yön okulları aklımda olanlar.Aralarında verecekleri eğitim açısından Yön de karar kıldım.Yeri biraz ters olsa da eğitime bakışlarını beğendim.Kardeş indirimi de aldık.Anaokulundan başlayan iyi bir  Yabancı dil sistemleri var .İde Okullarını da çok beğendim ama maalesef fiyat olarak çok yüksekler.


hanifeuysal

ide de burs kazandığımız halde fiyatlar yine verilecek gibi değildi.çok yoğun bir trafiğin olduğu güzergahın tam dibinde .hava kirliliği için de endişe etmiştim.ses dolayısı ile hava iyiyken mümkün değil cam açılsın.YÖM doğru bir karar , bütçeniz uygunsa pişamn olunacak bir okul değil. başarılar dilerim


Sanemcem

Hanife Hanım,Güzel dilekleriniz  için teşekkür ederim ama biz Yöm de değil Yön Kolejindeyiz.Çamlıca'da.İsimler benziyor haklısınız.

Sevgilerimle


ayslums

Merhabalar Düşünür kolleji hakkımda bilginiz varmı acaba?
Cevaplamak için Üye ol