2018-2019 ilkokul araştırmaları hk.

verkhoyansk soruyor: 10

Herkese merhaba. 2018-2019 eğitim-öğretim dönemi için ilkokul araştırması yapıyorum. Daha önce burada çeşitli okullar hakkında yapılmış yorumları okudum. Yorumlar kişiden kişiye çok değişkenlik göstermekle beraber tarihi oldukça eski olan yorumlar var. Siz değerli üyelerin de özellikle karşılıklı görüşme yapılmış ve gezilmiş okullar hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum. Başkalarından duyduğumuz bilgiler yerine bizzat tecrübe edinmiş üyelerden bilgi almak isterim.

Bu soruyu cevapla


807 Cevap


cancun

Bilfen'den sonra Terakki Vakfı Tepeören kampüsüne geçtik. Bilfen ile ilgili düşüncelerim Terakki'yi tanıdıkça daha fazla negatife yakın hale geldi. 


MhY

Merhabalar

Bu sene 6,5 yaşında olacak ve ilkokula başlayacak kızım var.İlkokulda Fransızca eğitim veren Yeni Nesil 2000 ve Neslin Değişen Sesi Okulları hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu okullar hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim?


calve14

@cancun sebebini öğrenebilir miyim? Açıklarsanız biraz çok sevinirim


Tugrul_

Merhaba,

Denizatı'na kayıt yaptırma aşamasındayız. Okul velileri ile konuşup görüşlerini almak istiyoruz. Buradan veya özelden yazabilirler mi ?

Teşekkürler


mermaid_77

Selamlar, yorumlarınızı dikkatle takip ediyorum. Ataşehir'de Vatan okulları (ilkokul) ile ilgili görüşü/bilgisi olan var mıdır? Genelde iyi yorumlar duydum ama bilemiyorum. catal

Merhabalar, Ataşehir'de önce Enstitü Koleji olarak sonra da Özgür Boza okulları olarak faaliyetine devam eden okulla ilgili bilgisi / velisi olan var mı acaba? Biz bu sene için ilkokula başlayacağı okulun okul öncesine gitmesini istiyoruz oğlumun Aralık sonu doğumlu olması nedeniyle. İlkokulunun iyi olduğunuzu duyduğumuz ya da listemize aldığımız okulun anaokulu tercih edilir olmayabilir bazen. Bu konuda da önereceğiniz anaokulu da iyidir dediğiniz okullar var mıdır? (Denizatı bütçesel nedenlerden ne yazık ki listemizde değil) 


catal

@london Merhabalar, Okan’a göndermeyin demenizin nedenini ben de öğrenebilir miyim? Listemizde bir okuldu. Teşekkürler.


untouchable09

merhaba dragos bahçeşehir koleji ve kartal uğur okulları hakkında bilgisi olan var mı?rayesteq

Merhaba son 2 saattir buralarda yazılanları detaylı bir şekilde okudum. Yazan tüm arkadaşlara çok teşekkürler öncelikle. Kafamdaki bazı okullar için yorumları okumak, artısıyla eksisiyle çok faydalı oluyor. Yalnızca Alev okulları ile ilgili bize biraz daha detay verebilecek veli arkadaşlar varsa çok sevinirim. Teşekkürler 


aysec

@london Merhaba buradaki yazılarınızı takip ediyorum eğitim konusundaki bilgi ve deneyimlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim Daha önce anaokulu seçiminde Akatlar anaokulunu tavsiye etmiştiniz devlet anaokulu olmasına rağmen çok memnun kalmıştık şimdide ilkokul tavsiyelerinizi değerlendirmek isterim etiler civarındaki okulları araştırıyorum bir tanesi de yıldız koleji  burası hakkında olumlu olumsuz görüşleriniz varsa paylaşabilirseniz çok memnun olurum yine etiler -levent civarında tavsiye edebileceğiniz devlet okulu var mı ? yardımlarınız için çok teşekkürler sevgiler selamlarCevaplamak için Üye ol