2018-2019 ilkokul araştırmaları hk.

verkhoyansk soruyor: 10

Herkese merhaba. 2018-2019 eğitim-öğretim dönemi için ilkokul araştırması yapıyorum. Daha önce burada çeşitli okullar hakkında yapılmış yorumları okudum. Yorumlar kişiden kişiye çok değişkenlik göstermekle beraber tarihi oldukça eski olan yorumlar var. Siz değerli üyelerin de özellikle karşılıklı görüşme yapılmış ve gezilmiş okullar hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum. Başkalarından duyduğumuz bilgiler yerine bizzat tecrübe edinmiş üyelerden bilgi almak isterim.

Bu soruyu cevapla


970 Cevap


alyaly

Merhaba Çamlıca Bahçeşehir Koleji ve Bahçeşehir Dragos Kampüsü hakkında acil bilgi verebilecek var mı ?İlkokul için


ozerevci

Merhaba;

LGS sınavında 400 puan civarı başarı gösteren bir kızım var. Kağıthane'de oturduğumuz ve toplu taşıma kullanmasını istemediğimiz için servis ile ulaşım sağlayabileceği ve çok uzak olmayan liselere bakıyoruz.

Fiyat segmenti olarak 40-50 bin maksimum bir bütçe belirledik. 

Aşağıdaki okullar şimdilik uygun görünmekle birlikte daha fazla bilgisi olan veya farklı önerileri olan varsa tavsiyelerinizi dinlemek isterim.

  • Sarıyer Mürüvvet Evyap Koleji
  • Beşiktaş Yıldız Koleji
  • Beşiktaş Ata Koleji

Teşekkürler


frigoss

Merhaba,

Anabilim ve Bahçeşehir Kolejleri için forumdaki yorumlarınızı okudum. 1. sınıfa başlayacak oğlum için Anabilim Sancaktepe ve Bahçeşehir Çekmeköy şubesi arasında kaldım. Her iki okul için de güncel tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkür ederim.


malic

@rayesteq İelevle ilgili cevap aldınız mı acaba? İelev Çekmeköy kampüsünün kayıtları hala devam ediyor. Yorumu olan iletebilir mi?


malic

@london bu yazışmayı uzun süredir takip ediyorum ve sizin yorumlarınıza güveniyorum. Sizin Sezin-İelev karşılaştırmasıyla ilgili yorumlarınızı merak ediyorum, yardımcı olur musunuz? Tşkbushr94

Çok kıymetli paylaşımlar olmuş, herkesin ellerine sağlık.

İstinye civarında bildiğiniz ortamı düzgün devlet okulu var mı? İngilizceyi dışarıdan hallettiğimiz için önemsemiyorum ama öğretmen, ortam, arkadaş çevresi önemli. Ara sınıf, 3'ten devam edecek. Özel okul da bakıyorum ama sanki bölgedeki okullar gereksiz pahalı ilkokul için ve uzaklara gitsin istemiyorum.


kadikoylu

Merhabalar,

Kadıköy'de bulunan Gauss Özel bilim adası okulu hakkında bilgi sahibi olan var ise yorumlarını rica ederim.

Bir de çalıştığımız için etüdlü, Kadıköy Bahariye & Moda'da tavsiye edebileceğiniz İlk öğretim okulu var ise paylaşmanızı rica ederim.

Teşekkürlerevhamlianne

Merhabalar, 4 yil dragos Bahcesehir velisiydim. Artik olmadigim icin cok mutluyum. 5.sinifta Anabilim velisi oldum. Simdilik gerçekten cok cok memnunum. Çocuğum da cok mutlu ve yeni öğretmenlerini cok sevdi. Bahcesehir anlatilmaz yasanir:(ebrucncyln

@evhamlianne  siz anaokulu aarken yine buralarda karşılaşmıştık. anabilim iyidir oğlum da inanılmaz memnun bir öğretmen olarak inanın içim çok rahat. Sizlere de hayırlı olsun


Timeistime

2014-2018 yılları arasında MEÇ Moda velisi idim. Çok net konuşacağım, eğitimciyim, ilk başta okul seçimim doğruydu, kadro mükemmeldi lakin o kadro gönderilince ve okul  bir iş adamının eline geçince okul bakkal dükkanına döndü. Şimdiki kadro çok yetersiz ve kalitesiz. Çocuğunuzu MEÇ okullarına GÖNDERMEYİNİZ.Cevaplamak için Üye ol