2018-2019 ilkokul araştırmaları hk.

verkhoyansk soruyor: 3

Herkese merhaba. 2018-2019 eğitim-öğretim dönemi için ilkokul araştırması yapıyorum. Daha önce burada çeşitli okullar hakkında yapılmış yorumları okudum. Yorumlar kişiden kişiye çok değişkenlik göstermekle beraber tarihi oldukça eski olan yorumlar var. Siz değerli üyelerin de özellikle karşılıklı görüşme yapılmış ve gezilmiş okullar hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum. Başkalarından duyduğumuz bilgiler yerine bizzat tecrübe edinmiş üyelerden bilgi almak isterim.

Bu soruyu cevapla


963 Cevap


alyaly

Merhaba Çamlıca Bahçeşehir Koleji ve Bahçeşehir Dragos Kampüsü hakkında acil bilgi verebilecek var mı ?İlkokul için


ozerevci

Merhaba;

LGS sınavında 400 puan civarı başarı gösteren bir kızım var. Kağıthane'de oturduğumuz ve toplu taşıma kullanmasını istemediğimiz için servis ile ulaşım sağlayabileceği ve çok uzak olmayan liselere bakıyoruz.

Fiyat segmenti olarak 40-50 bin maksimum bir bütçe belirledik. 

Aşağıdaki okullar şimdilik uygun görünmekle birlikte daha fazla bilgisi olan veya farklı önerileri olan varsa tavsiyelerinizi dinlemek isterim.

  • Sarıyer Mürüvvet Evyap Koleji
  • Beşiktaş Yıldız Koleji
  • Beşiktaş Ata Koleji

Teşekkürler


frigoss

Merhaba,

Anabilim ve Bahçeşehir Kolejleri için forumdaki yorumlarınızı okudum. 1. sınıfa başlayacak oğlum için Anabilim Sancaktepe ve Bahçeşehir Çekmeköy şubesi arasında kaldım. Her iki okul için de güncel tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkür ederim.
Cevaplamak için Üye ol