Tırmalama

m_eymen soruyor: 4

Merhaba arkadaşlar. Oğlum 8 ayını geçti. Gelişimi güzel. Yalnız şöyle bir sorunumuz var. Yada ben sorun yapıyorum. Elimizi yüzümüzü çok tırmalıyor. Eller pençe resmen. Emerken bile kolumu cimcikliyor. Saçlarımı çekiyor. Bu hareketleri yaparken canım bile acıyor. Kendi otururken öne arkaya sallanıyor arada bir. Takıntı yapmalı mıyım?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


msasa

Benimki de bi donem tirmaliyordu. Daha dogrusu herseyi avuclamaya calisiyordu dogal olarak da tirnak geciyordu. 8 aydan sonra oksamayi ve parmak ucuyla tutmayi ogrendi hic avuclamiyor. Yani gececek yakinda merak etmeyin.


m_eymen

ay inşallah ya. Her şeyi takar oldum. Paranoyak gibi oldum inanın. İnsan kendi çocuğu olunca gözlemliyor. Başkasının çocuğu olunca sadece seviyor.


AyazDenizz

Benim oğlum da özellikle altını açtığımda karnını mıncıklıyor :) saçlarıma hasta çekip çekip duruyor:) sıkıntı yapmayın derim, bazı şeyleri keşfetmeye çalışıyorlar artık..


mineminem

O benimkinde de var her yeri tirnakliyo vadi özellikle emerken göğsümü sıkıyo tirmaliyo sacimi kopariyo normal bunlar :)Cevaplamak için Üye ol