bebek ile bisiklete binmek...

ritalar soruyor: 8

1 bebek kaç yaşında bisiklet arkası koltukta oturabilir???

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


crocus

en ufak bir fikrim dahi yok :(


Kitapcokseveranne

Hülyanın bir resmi var facede bisikletle. özel bir bisiklet cocuklu anneler icin bayılmıştım. ona birbaksana yada hülyaya sor istersen


sissi

 2 cesit aparat var,bir direk bisikletin arkasina takiliyor koltuk gibi,digeride 2 tekerlekli,kumas kapli bir oturak seklinde..hangisi senin sordugun ritalar??


ritalar

saol kıtem sorucam hülyaya...

sissi pek araştırdığım söylenemez. 2. çeşidini hiç bilmiyorum 1. çeşidini gördüm...asna

malum burasi danimarka, dag tepe yok, karinca misali bisiklet her taraf :) bisiklet arkasi icin ölcü bebegin desteksiz oturmasi, genelde 6-9 ay arasi dönemde basariyorlar bunu.


duyguzynp

birara face te bir videoda gormüstüm.bisiklet olabilen bebek arabası.tabii 3 tekerlekli.ama kullanıslı gibiydi.


duygununruzgari

daha ufak bebekler icinde bisikletin arkasina takilan römorkler var.hatta iki cocuklu olanlar birini sele arkasina takilan koltuklara oturturken, ufagida bisikletin arkasina takilan römorklerle tasiyorlar. bence cok kullanisli, almanya icin almayi düsünüyorum, ankarada da firsatim olsa kesin tasirdim rüzgari...


duygununruzgari

keske öyle bir firsat olsa, bisikletinde bir ulasim araci oldugunu ögrenebilsek de, bisiklet yollarimiz, isaretlerimiz olsa, bisikletliye saygimiz olsa...gercekten cok özlüyorum bisikletli günlerimi..keske ayni tadi ogluma da yasatabilsem ama nerde o imkan burada. Yaya olarak bile giderken bin türlü dert cikiyor :)


Cevaplamak için Üye ol