doğa anaokulları hakkında bilgisi olanlar.

ayberke soruyor: 4

Merhabalar doğa anaokullarına çocukları gidenler acaba nasılolduğu konusunda yardımcı olabilirlermi.Öğretmenleri, eğitim sistemi vs. hakkında.Son zamanlarda özelkreşlere bakındım.Doğa anaokulunun fiziki koşulları eğitimi ciddiyeti temizliği öğretmenleri sanki daha iyi gibi duruyor.Tabi bilemiyoruz gitmeyince.

Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


AOA

Merhaba Ayberke. Şimdiye kadar Doğayla ilgili olumlu hiçbir şey duymadım diyebilirim. Paracı olmalarından tut, öğretmenlerinin tecrübesiz olmasına kadar birçok şey duydum.


rabiabanu

Merhaba, oglum 1,5 senedir Doga Anaokulu Kartal Kampüsüne gidiyor. Oglum mutlu oraya gitmekten okulunu ve ögretmenini cok seviyor ben öneririm. Ama Para konusunda cok SIKI pazarlik etmenizi öneririm.


ayberke

Cevabınız için teşekkürler.bügün ilk günümüz sabah bıraktım1 de aldım.öglen yemek istememiş(yemekyemeyi sevmez) ağlamış öğretmenide ilk gün zorlamayalım dedialdık.umarımbizde ilerde mutlu oluruz.birde sıkı pazarlıktan kastınız edir.bizde liste fiyatından daha aşağı fyata yazdırdık (tanıdık öğretmen indirmi gibi)çok sıkı deyince insan biraz şüpheleniyor.(indirim yüzdesi 30,40 falan mı)
teşekkürler.


maviboncukk

2 aşında çocuklara bile benim eve sokmadığım kutu sütlerden içiriyor olmaları çok itici. Beslenme konusunda bizim kadar titiz değiller zira kendileri de kabul ediyor beslenme odaklı bir yuva olmadıklarını. Bunun dışında kışın bahçeye çıkarmamalarından ve forma olayından dolayı eledim diyebilirim.Cevaplamak için Üye ol