Geçilemeyen tek uyku sorunumuz :((

bnycan soruyor: 5

hala geçemedi.. 6-6.30 arası kalkıp 9.30 ve 14.30-15 civarı 2 uyku yapıyor..akşamda 20.30 da uyuyor... bir kere denedik acayip yorgun düştü ve sadece 1.5 saat uyudu ve tabiki yetmedi.. lütfen tecrübelerinizi paylaşın....

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ipekkusgoz

Gündüz tek uyku uyusun mu istiyorsunuz, anlayamadım pek. Bizimki de bu yaz başına kadar 2 defa uyurdu.Yaz gelip kahvaltıdan sonra parka gitmeye başladıkları zaman ilk gündüz uykusu kaydı. Kayınca diğeriyle birleşti vs. Ama bunun için çaba sarfetmedik.İlla tek uyku uyusun diye düşünmüyorum açıkçası.


bnycan

aslında şu an ihtiyacı var 2 ye gibi görünüyor ama zamanıda geldi gibi... o zaman akışına bırakayım .. tek korkum tek uyuduğunda 2-2.5 saat uyumaması.. yavaş yavaş mı saati ileri atmalı ??


bnycan

bizde sizin gibi erken kalkıyoruz aylardır 6 en geç 6.30 :( bu yüzden hemen uykusu geliyor


ipekkusgoz

İhtiyacı olduğu kadar uyur merak etmeyin. Bizim tek uyku şu an 3 saati buluyor, çok nadir geçiyor. Tatilde bile uydu buna. Tabii ben de onunla birlikte odada nöbetteydim:)


_yasemen_

akşamları erken yatırmanız sabah erken kalkmasına erken kalkmasıda günde 2uyku uyumasına neden oluyor bence.Cevaplamak için Üye ol