Ankara kreş arayışı?

endiseli__ soruyor: 1

öncelikle merhaba... iş hayatına geri döneli 4 ay oldu ve bu süre zarfında minigimle anneanne babaanne arasında mekik dokuduk zor bı surec dıye dusunurken kendımı daha sancılı bir sürecin içinde buldum kres bulma problemı bırcok yorum okudum arastırdım hem samımı sevgı dolu bı ortam olsun hem butceme uysun hem egıtımı ıyı olsun aman hem sevsın hem uzmesın dedım dedım dedımde varmı oyle bır dunya?? bi umut dustum yollara ılk once ÇOCUK DUNYASINDAN basladım arayısıma aman efendım pat dıye gıdınce ben herkes bı telas yaptı yanı abı bakmaya geldım ne var bunda mudurehanımda zaten bir haylı samımıyetsız geldı bana cocugum ordakı mınıslerı gorunce yemek ıstedı bahceye cıkardılar cocugu hepı topu 1 tas corba deılmı yazıktır ya ayrıcane ılgınctır kı bana kresı gezdırmedı bende ıstemedım o sormayınca cunkı zaten kararımıvermıstım sonrasında ÖMER SAN kresıne gıttım herseymukemmeldı gırer gırmez kameraların ızlendıgı odaya gectık uyku vaktıydı ogretmenleın kımı masal okuyor kımı uyusun dıe sırtını oksuyordu cocukların işte aradıgımız buydu herkes mutluydu ama gel gelelım bızım aılenın aylık gelırının 3de 2sı kadardı ucretı :D hayal kırıklıgıyla yolumuzda ılerrlerken GENCE PRESSCHOOLa ugradık butık kres dıorlar kendılerıne ama gırergımez mızmızlanan 3 yassınıfını sarılarak sakınlestıren ogretmenı gorduk cok tatlıladı sınıf ogetmenlerını ana dılı ıngılızce olan ogretmenleden secmısler turkce bırkelıme duymadım cocuklardan harıkaydı cocuklar cok eglenıyordu tabı boyle olunca gezının sonu hazınoluyor yıne bızım aylık gelırın tamamını versem yıne 3 5 eksık kalacak meblalar garıban garıban eve donerken SMİLİNG KİDS İNGİLİZCE ANAOKULU VE  KRESI gordum herkes guler yuzluydu ve enonemlısı kızım coksevdı ve gıtmek ıstemıyorum die agladı sistemlerı hosumuza gıttı 1 2 saat kızımızı sınıfa bırakıp ızledıkten sonra onayı verdık umarım hayal kırıklıgına ugramayızz

Bu soruyu cevapla


1 Cevap


biraz_anne

merhaba, hala kreş arıyorsanız, hoşdere caddesi'nin girişinde MOTTO ÇOCUK diye bir kreş var. eski ismi, "bıcırık yuva"ymış. bu sene kreş yenilenmiş tamamen, ismi de değişmiş.
ben oraya çok uzakta oturduğum için götüremiyorum maalesef ama birçok arkadaşımın çocuğu ve yeğenim orada. çok da memnunlar. sahibi 20 yıldır bu işi yapıyor. öğretmenler çok güler yüzlü ve ilgili. yeğenimde çok ciddi bir gelişme oldu oraya başladıktan sonra. alerjik çocuklar için, içeri halı kaplı değil. ortalık da çok renkli ve yorucu değil. arkada da küçük bahçesi var.
yeniden arayışa girerseniz, bi bakabilirsiniz.Cevaplamak için Üye ol