Koşuyolu, Acıbadem, Altunizade civarında anaokulu tavsiyeleriniz?

efsel soruyor: 10

3,5 yaşındaki oğlumu yarım gün anaokuluna başlatmayı düşünüyorum. Tercihim öğleden sonra gitmesi yönünde ama öğleden sonra programı her okulda yok, olmadı mecburen sabah programına göndereceğim. Oğlum çok yemek seçiyor, bu nedenle okulda alışması kolay olsun diye, yemekleri güzel olsun istiyorum. Yönetiminden, öğretmenlerinden, ortamından memnun kaldığınız, bildiğiniz anaokullarını paylaşırsanız çok sevinirim. 

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


AOA

Bir arkadaşım Koşuyolu Yetkin'e yolluyor, başka bir arkadaşım Koşuyolu Okyanus'a. Yetkindeki çok memnun, Okyanus'taki ehh. Bol şans..


ozdenin_oykusu

istek vakfı semiha şakir okulları


efsel

Teşekkür ederim, Yetkin'e ve İstek Vakfına bakayım ben de.


zeynep_bartu

Koşuyolu Deniz anaokulunu gezmiştim ve beğenmiştim. Oraya giden cocukların mutlu olduklarını gozlemlemistim, bir bakın isterseniz.


efsel

zeynep_bartu teşekkürler, Deniz anaokulunu da gezilecekler listeme ekledim.ayberke

Bende gezdigim donemde deniz ve okyanusu begenmistim.ama yetkine bskmamistim butcemi asiyordu


Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

Kızım Deniz anaokuluna 6 aya devam etti daha sonra taşındık mesafe dolayısı ile ayrıldı. Bazı olumsuz olaylar yaşadık. Sırf kızım mutlu okula gitmekten zevk alıyor, arkadaşlarını seviyor diye görmezden geldiğim şeyler oldu.. Koşuyolu civarındaki en ferah ve fiziksel açıdan düzgün kreş ama fiziki şartlar yeterli olmuyor...
fatmadog

Bir arkadaşım Naturel Kreş ve Anaokuluna gönderiyor. Mekan biraz dar ama genel olarak memnunlar. İsterseniz bir oraya da bakın.efsel

fatmadog çok teşekkürler..Naturel'e de bakacağım.


gonul23

Merhaba Defnenil,

 

Deniz anaokulunda ne gibi sorunlar yaşadığınızı yazabilir misiniz? Şu anda oğlumu o okula verme konusunda karar aşamasındayım. Çok yardımcı olmuş olursunuz.

 

Teşekkür ederimCevaplamak için Üye ol