Oğlum doğumda oksijensiz kaldı

dtkeremm soruyor: 10

Normal doğumun en büyük riski.Oğlum doğum sırasında oksijensiz kaldı.Şuan 53 günlük.Taburcu olur olmaz fizyoterapiye başladık.Her gün yüzüstü yatırıyoruz.Işıklı ve renkle oyuncaklarla ilgisini çekmeye çalışıyoruz.Duruş bozukluğunun önüne geçmek için hilal şeklinde yastıkta yatırıyoruz.Daha ne yapmam lazım bilemiyorum.Acaba bizim durumuzda olan varmı?Varsa iletişime geçmemiz mümkünmü?

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


pinarsultan

Çok geçmiş olsun. 


sPetek

Konu hakkında bir bilgi sahibi değilim ama çok geçmiş olsun umarım herşey en yakın zamanda yoluna girer


gpsyfr

oğlunuzun durumunu detaylı anlatırsanız yardımcı olabilirm ,geçmiş olsun,sevgiler...


dtkeremm

gpsyfr size özelden msj gönderdim umarım almışsınızdır.almamışsanız buraya da yazabilirim.

longiver tşk ederim.bahsi geçen tedaviyi benim oğlumda aldı.


beatrix

Mr eeg usg çekilmiştir. Dr ne diyor hasar oranı belli mı. Ne kadar süre oksijeneiz kaldı sonra nasıl açıldı solunum yolu?

Benim kizimda normal doğumda oksijensiz kaldı. Erken doğumdu Dr hatasıyla herkesin farklı belirttiği sürede oksijen alamadı. Morarmis, baska hastaneye yeni doğan ambulansiyla gitmiş. Oradaki Dr geldiginde nefes almiyordu diyor dogum yaptıgım hastane ile bebeğin sevk edildiği hastane arası epey uzak. Biz ne beyin mr dan ne eeg den ne de usg den net sonuc alamadık. Dr hep zaman gösterir dedi. O gecen zamani bize sorun siz. Endişenizi üzüntünüzü anliyorum ve yürekten paylaşıyorum. Acil şifa diliyorum size ve guzel yavrunuzadtkeremm

beatrix cevap için tşk ederim.bizim eeg ve emar sonuçlarımız pek iyi değil.bizede bekleyeceğiz zaman gösterecek diyorlar.sizin çocuğunuzun durumu şuan nasıl?yürümesi ve konuşması?bebeklik sürecinde neler yaptınız?


yie

Buyuk Gecmis olsun, insallah hasarsiz atlatir sagligina kavusur bebisiniz..


gesnur

allah yardımcınız olsun, dualarım sizinlenorador

Allah acil şifa versin


dtkeremm

Tşk ederim.İnşAllah herşey güzel olacak.Cevaplamak için Üye ol