tatil

MineAda soruyor: 5

Arkaşaşlar ege taraflarında sakin 3 yaş için uygun, deniz kenarı, havuzlu, mümkünse odaları bahçe katı olan (Ada'nın bahçede rahatça oynaması açısından), herşey dahil hizmet veren bir otel, tatil köyü, motel, pansiyon tavsiyesi olanlar var mıdır?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


GulcanDeniz

Biz de geçen sene İzmir-Gümüldür/Özdere taraflarında Denizatı diye bir tatil köyünde kaldık. Oğlum 2 yaşındaydı o zaman. Çok memnun kalmıştık.

Hep çocuklu, bebekli aileler vardı.
Hemen her yer çocuklara uygun olarak düzayak yapılmış.
Yemekleri de çocuklar için iyiydi.
Çam ağaçlarının gölgesinde bir yer.
Atlar var, ördekler çimlerde geziniyor vs...
Arama verdiğinde çıkıyor, bir bak istersen.


MineAda

Teşekkürler hayat kaçırmışım. Gkaplan saolasın hemen bakıyorum


ADA

 gkaplan merhaba ,

 Senin önerinle keşfettim Denizatı'nı. 10 gün sonra gidiyoruz kısmetse. İlk tatilimiz olacağı için çook heyecanlıyım ben.

  Aklım abirşey takıldı ; yemekler saatli gördüğüm kadarıyla. 12- 2 arası öğle yemeği mesela. Ama çocuk bu , o saatte uyudu, 3 te uyandı diyelim... yemek saati geçti diye sorun yaşamayız değil mi ? Sebze çorbası, pilav, köfte , vs. yiyor şu anda. Siz de olmuş muydu hiç böyle durumlar, yardımcı oluyor değil mi tesis ? Tşk., svg.


acumacu

burada okuyunca araştırayım dedim. Denizatı ile ilgili çok şikayet var. servis, işletme ve personel ile ilgili çok şikayet almışlar. aklım karıştı. son zamanda gidenler bir güncelleme yapabilir mi?


lovable

Denizatı çok güzel bir tatil köyü. Biz de 1,5 yaşındaki kızımla birlikte gitmiştik. Kızım da biz de çok keyif aldık. Olumlu-olumsuz herşeyi anlatmaya çalışayım.
Olumlu yönleri:
Ortam çok güzel, çocuklar için çok uygun.
Düzayak, havuz, deniz güzel.
Çocuk parkı oyun alanı vs. gayet düzgün. Ördekler, atlar var.
Çok büyük bahçesi var. Çok rahat.
Karışan,eden yok.
Temizlik iyi. Temizlik elemanları gayet iyi.
Yemekler çok güzel.

Olumsuz yönleri:
İşletme kötü yönetiliyor. Şöyle ki;
Mutfak personel ilgisiz. Meyve bıçağı istiyorsunuz. İşaret edip ordan alın diyor. Orda yok deyince de ne varsa odur diye cevap veriyor.
Tam pansiyon biryer. Yani yemek saatleri dışında çay bile ücretli.
(Ancak yemek saat aralıkları geniş.Yani aç susuz zaten kalmıyorsunuz)
Resepsiyon rezalet. Giriş ve çıkışta çok bekliyorsunuz. Soru sorunca geçiştirmeli cevaplar alıyorsunuz.

Kısacası personelden beklentiniz fazla olmaz ise çok keyif alınabilecek biryer. Biz çok rahat bir tatil yaptık. Kızım için süper oldu. Tam pansiyon olması hiç sorun olmadı çünkü örneğin kahvaltıda kızımın çantasına meyve alıyordum plajda yedirmek için. Öğleye kadar ara öğün de yemiş oluyordu böylece. Öğle yemeğinde de akşamüstü atıştırmalıkları alıyordum yine yanıma. Sorun olmadı hiç. Ayrıca acil durumlar için, tatil köyü dışında ve yakında onlarca büyük market var. Yanımıza almayı unuttuğumuz şeyleri rahatlıkla karşıladık oralardan.

lCevaplamak için Üye ol