Ergo mu boba mi

tiena soruyor: 8

Kizimi disarida tasimak icin kanguru almak istiyorum. Genelde tavsiye edilen ergo baby ve boba. Yasadigim yerde ikisinin de satisi yok o yuzden deneyemiyorum. Siz deneyimli nurturia anneleri hangisini tavsiye edersiniz?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


ema

Ben ergo baby kullanıyorum halen daha çok memnunum tavsiye ederim.


cano

ben doğduğundan itibaren manduca kullandım toptan yerinden aldım beşiktaşta oraya eşim gitti aldı ama ordaki arkadaş kargo yapabilirm dedi eşinizin gelmesine gerek yok dedi.şu an 2,5 yaşında bir kızım 3 aylık da oğlum var ikisinide yeri geldimi kullanıyorum kesinlikle sırt ağrısı olmuyor .bel destekli ergo yuda araştırmıştım oda güzel ikisi arasında karar verin hatta ilk başlarda eski amerikan bezli çarşaflardan wramp sling yaptım onu bile yapsanız çok rahat kullanabilirsiniz.


tiena

Cevaplar icin tesekkurler. Ben de bu soruyu sorduktan sonra bir sure arastirip ergobaby aldim. Simdilik memnunum


susususu

Ergo babyi nerden aldiniz orjinal mi? Piyasa sahte urunle dolu.nasil memnun kaldiniz mi?MelekAnne

Nurturia shopdan alabilirsiniz


susususu

Merhaba,siz nurturia shoptan mi aldiniz? Icinde dvd vs cikti mi. Orjinali bulmak cok zor su gunlerde


tiena

ben tuniko.com'dan almıştım. evet dvd çıkmıştı içinden ve ürün orjinaldi. ürün aslında çok güzel ama benim kızım biraz sıkıntılı olduğundan uzun süreli kullanamadım.


susususu

arkadaşlar  orjinalde dvd yokmuş.bende uzun arastırmalar sonucunda nurturiadan aldım.artık uzman oldum o kadar blog vs okudum ki.link atayım siz de görün istedim...


So how do you spot a fake ERGO?

This is the rule of thumb: anything that is claiming to be new WITH a DVD is FAKE (ERGObaby carriers were sold with DVDs in the past, but have been phased out)! There are other tell tale signs too but this is the easiest. The fabric is also different but hard to spot in pics. The body of the carrier is narrower in fakes but again hard to spot. The biggest difference and the biggest risk is what you CAN’T SEE – the lack of safety accreditation, the use of buckles and webbing (critical to the product’s integrity and safety) which are sub standard (as I saw last week with a woman’s broken waist belt on her fake ERGObaby!) The potential cost FAR outweighs any small financial saving made!! If you suspect a carrier is fake but you are unsure, you can email us first with a picture so we can have a look for you


Cevaplamak için Üye ol