merhaba arkadaşlar acil zayıflamaya ihtiyacım var

keremir soruyor: 10

aranıza yeni katıldım, veee hemen soru sormaya geçiyorum :) 2.5 aylık bi bebişim var emziriyorum, sezeryanla doğum yaptım,hamileliğimde tam 30 kilo aldım, 16sını verdim 14ü duruyo düğünümüz var acilen zayıflamam lazım, önerilerinizi bekliyorum!!!!!!   maydonoz kürü, zencefil kürü hepsini denedim   :(((  Allah ım bi mucize istiyorum  :)))

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


keremir

ah canım benim, insan hamileyken nekadar kiloluda olsa farkına varmıyo biyerde sadece bebişi düşünüyo, amaaa sonrasında benim gibi 30 kilo almışsa depresyona giriyo galiba :))   dün düğün alışverişine çıktım, elim boş döndüm,gelinin kızkardeşi olaraktan öyle cicili şeyler gerekiyo kaliba dimi :)


nesrinkuzey

evet bebeğiniz çok küçük sezaryan doğum yaptığınız için spor yapmak içinde çok erken. her gün 3 lt su için ve bebeğinizi bol bol emzirin bebeğinizi emzirirken  kalori harcarsınız.

bende özge hanıma katılıyorun düğünde herkes sizin yeni doğum yaptığınızı biliyordur kimsenin kötü gözle bakacağını sanmıyorum


keremir

doğru söylüyosunuz arkadaşlar, ama çok kafaya taktım bu kiloları, 38 bedenden 44 e çıkmış olmak canımı sıktıi evdeki hiç bi giysimin içine giremiyorum,aksine alışverişede çıkamıyorum,benim çebiçler çok yaramaz, bırakıpta gidemiyorum götürsem  burnumdan geliyo....azönce bi arkadaşım aradı kaviyasyondan bahsetti, yaptıran varmı aranızda arkadaşlar???


Duygu_2706

benim bıdıklarım 4 yaşına girecekler ve ben doğum öncesi kiloma yeni kavuştum, canını sıkmış gibi olmayayım ama hem sağlığın açısından hemde bebeğinizin açısından her halde pek mantıklı değil şu durumda rejim, kavitasyon falan.... siz öylede güzelsinizdir boş verin :) sağlıcakla kalın...


perihan

Size bu kilonuzla yakışacak bir elbise bulmak kavitasyondan daha kısa sürer. Önceliğiniz bebeğiniz ve emzirme, internetten beğenip mağazadan alabilirsiniz. Hazır bebek sizi yoruyor, emiyor, havalar sıcak, bol sıvı alıp terleyin, birkaç saatliğine de korse giyersiniz olur biter. 30 kg aldınız, bebeğiniz kaç kg doğdu?ediluj

Bütün Kilolarınızı vermek için hem çok erken hemde bebek için emziriyorsanız cok saglıksız..Bol su yürümek uzun vadede kilo vermek en sağlıklısı olacaktır siizn için.Denildiği gibi düğünde herkes sizin yeni doğum yaptığınızı bilecek,korse ve uygun bir kıyafetlede gayet şık olursunuz meraketmeyin..


ediluj

Bütün Kilolarınızı vermek için hem çok erken hemde bebek için emziriyorsanız cok saglıksız..Bol su yürümek uzun vadede kilo vermek en sağlıklısı olacaktır siizn için.Denildiği gibi düğünde herkes sizin yeni doğum yaptığınızı bilecek,korse ve uygun bir kıyafetlede gayet şık olursunuz meraketmeyin..


kem

herkes yeni doğum yaptığını biliyor ooooooo ne güzel zayıflamışsın diyecekler kendini çok ii hissediceksin sadece 4 saat ama bu işlem senin ve bebeğin için çok sağlıksız olucak Allah korusun bişey olursa ne olucak o seni çok beğenenler kendine taktığın başarı madalyaları işe yarayacak mı düşütğün durumdan seni kurtarabilecek mi ?hiçbirşey sağlığını bozmaya değmez bu bir zincir bir halkasını koparırsan devamı gelir sağlıkla kalkeremir

  doğru söylüyosunuz arkadaşlar ya o gün bunalım bi günümdeydim, desteğiniz iyi geldi, artık daha mantıklı düşünüyom, zaten ogünün akşamında kavitasyonun emzirenlere zararını araştırdıktan sonra vazgeçmiştim. bu arada iyiki aranıza katılmışım, paylaşım siteleri bana saçma gelirdi ama seviyeli olduğu sürece gayet güzel bişeymiş :))

   perihan arkadaşım bebişin kilosunu sormuş ben 30 aldıysam bebişte kiloludur diye düşünmeyin, bebiş 3500 doğdu yani ideal kilosunda bence:)


perihan

Burayı okuyan hamile arkadaşlar gaza gelip tombiş bebek doğurmak için bol bol yemesinler diye bilerek sormuştum:) Bebek siz az da yeseniz, çok da yeseniz alacağını alıyor.Cevaplamak için Üye ol