Üsküdar ve Koşuyolu kreş, anaokul deneyimleri

ayberke soruyor: 8

Merhabalar,

3,5 yaşında oğlum var ve ona kreş bakıyorum.Daha önce forumda dar kapsamdada olsa bu konunun işlendiğini gördüm fakat daha ayrıntılı konuşursak daha faydalı olacağı kanısındayım.

Bu iki güzergahta kreşe, okula gidenler hangilerine, kaç liraya gittiklerini, mennun olup olmadıklarını belirtirlerse sevinirim.

Birde naturaliz koşuyolu, ve çitlembik hakkındada bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


28 Cevap


ayberke

Merhaba greenalmond, bizde bugun doğa anaokuluna kaydımızı yaptırdık.Umarım doğrubir seçim yapmışızdır.
Okulumuz eylülde açılacak başladığımız zaman bende gelişmeleri paylaşırım.
Görüşmek üzere.


greenalmond

İnce elediniz, sık dokudunuz. Ben çocuğunuz için en doğru kararı aldığınıza eminim. Hayırlı olsun :)


hd34

merhaba sizler hala aynı kreştemisiniz ve memnunmusunuz 27 aylık olan kızıma acil kreş arıyorum tam gün olması çok önemli...

tşkler


zulkar

merhaba,

görüştüğünüz yer oldumu hiç ?  yer neresi ?deniz_k

Merhaba

Muzipokids Koşuyolu'nda  24-36 aylık çocuklarımız için oyun ve fiziksel aktivite grubumuz açılmıştır. Çocuklar oynayarak hem bilinçsel becerilerini geliştiriyor hem de fiziksel aktivite derslerinde eğlenerek kaslarını çalıştırıp spora hazırlanıyorlar.

Ücretsiz deneme dersi ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. 0216.545 2212

Sevgiler

Deniz


sarella13

Bende 21 aylık kızım için kreş arıyorum. Daha önce Ateş Böceği çocuk yuvasındaydı ama oradan hiç memnun kalmadık. Kızımızın grubuna öğretmen eksiği olduğu için binanın temizlik görevlisiyle stajer ablaya bakmış 1 ay boyunca ve bunu bize söyleme gereği bile duymadılar. Yine çocuklarımızla beraber çocuklarımızdan daha büyük otistik bir çocuk aynı gruptaymış onun da bilgisini bizimle paylaşmadılar. Kızım bir gün tokat iziyle okuldan gelince araştırdık ve öğrendik hepsini..Sahibi psikolog ama çocukların psikolojisi hiç ama hiç umrunda değildi. Yine aynı şeyleri yaşamaktan çok ürküyoruz. Acaba gerçekten güvenebileceğimiz bir yuva var mıdır Koşuyolu Acıbadem bölgesinde? 


habiss85

düşler evi anaokulu var ateşböceğinin yanında ben orayla, naturelle ve bir çok anaokulu bölgesini taradım orada.Ya çok uçuk fiyatları vardı yada gerçekten eğitimsiz çocukların oyalandığı bir yer havası verdiler bana.Öncelikle kurumsahibinin okulda olması benim için önemli bir detaydı fakat ateşböceği için etik olmadığı düşüncesine sizin gibi bende kapıldım ve kayıt yaptırmadım.Düşler evine çok tatlı bir bayan var mutlaka gidin tanışın diyorum.sizinle ilgilenmesi, çocuk hakkında bilgiler vermesi hatta ayak üstü bile size çocuğunuzun gelişim dönemi hakkında doyurucu bilgiler vermesi profesyonelliğini hissetiriyor.Kurum sahibinize güvenmeniz ve onun eğtim kökenli olması çok önemli.biraz araştırma yaptım Bilfen bünyesinde hemde ilkokullarında da çalışmış bir öğretmen.komşumuzun oğlu onun öğrencisiymiş.Adını duyunca gözünü kapat ve her dediğini yap dedi bana.Biz görüştük anlaştık nisan ayında başlıyoruz.hastalıktan bir kurtulursak herşey çok güzel olacak bizim için.

umarım sizin içinde en iyisi olur.


didemarikan

Ben de Minik Kuşum Anaokulunu tavsiye etmiyorum.Cevaplamak için Üye ol