Çankaya belediyesi kreşi

mavi_deniz soruyor: 5

merhaba anneler sizlere bir sorum olacak. çankaya belediyesi kreşlerine çocuğunu gönderen veya tanıdıklarınızdan gönderen varsa bana fikirlerini ve şartlarını söyleyebilirlermi. 3,5 yaşındaki kızımı buraya yazdırmayı düşünüyorum fakat şartları ve kuralları hakkında bi bilgim yok. gidip görüşmeyi düşünüyorum ama ondan önce bi ön bilgiye sahip olmak istedim. bu konuda bana fikir, öneri, görüşlerinizi söylerseniz beni çok mutlu edersiniz. şimdiden teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


nisa06

yıllar önce arkadaşım ikizlerini göndermişti çok memnundu


Rad99

Bir tanidigim cocugunu gonderiyor ve bildigim kadariyla memnun ,tuvalet egitimini tamamlamis cocuklari aliyorlar diye biliyorum ve en onemli kayit yaptirabilmeniz icin iyi bir torpilinizin olmasi gerek (belediyeden),fiyat olarakda cok uygun oldugu icin cok talep oluyor ve simdiden eylul kayitlari dolmus diye duydum


mavi_deniz

canbek kızım tuvalet eğitimini çoktan tamamladı. tanıdık birini bulduk ama ne kadar etkili olur bilemiyorum. şansımızı denemek istiyorum.. fiyatı ne kadarmış, maltepedeki yerlerinemi gönderiyor tanıdığınız. yazabilirmisiniz acaba.


Rad99

Tanidigim gop cankayadakine gonderiyodu 300kusur tl idi yanlis hatirlamiyorsam


mavi_deniz

canbek teşekkür ederim.Cevaplamak için Üye ol