Tek uyku

Allegro soruyor: 5

Kayranın uykusunu 5 gündür teke indirdik ancak maalesef toplam 2 saatlik uykusuda 1 saate indi. 12:30 - 1:30 arası uyuyor.
Sabahlarıda 7-7:30 gibi ayakta .akşam yatışı 9:00-9:15 bu durumda da haliyle akşamüstü çok huysuz oluyor yavru kuşum. Erken mi yaptık bu işi diye düşünüyorum.Ne dersiniz.20 aylık şimdi.
yoksa biraz dayanayım mı rayına oturur mu?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


Ozge

Derin 14 aylikken gecti tek uykuya, krese basladigi donemde...hala da oyle, 1-3 arasi gibi uyuyor, bazen 1 saat bazen 2 saat uyuyor. Gece yatmamiz da 9 bucugu buluyor. Nedense haftaici zorla uyandiriyorum ama haftasonlari erkenden kalkiyor bizimki:) belki kresde daha cok yoruluyor, gunduz az uyuyor...Damla hakli Derin de yatana kadar baya bir vakit geciyor, illa kendi dedikleri olacak...
Bence tek uyku olmali bu yaslarda, Handenin de dedigi gibi erkene alabilirsin aksam yatisini...eminim  duzene girecektir.


hande

Öcge'cim bu Murpy kanunu yoksa hafta içi fazla yorulmakla alakalı olduğunu zannetmiyorum:) okula başlayana kadar sabah erken kalkarlar, okul başlayınca uyku kıymete biner:)))


Allegro

tek uykuyu hallettikde bayanlar sabah erken kalkma hakkaten yoruyor,hoş hafta içi içe gitmeden onu görmüş oluyorum ama haftasonuda artık uyumak istiyorum :)


Ozge

Ben deeee!


inciboncuk

bebekten bebeğe değişebilen bir durum bu biz 14 aylıkken teke düşmüştü uykusu ama bunu belli ediyorlar uyku saatinde uyumak istemiyor zorlanıyor vs
Cevaplamak için Üye ol