oto koltugu ve ılk bısıkletım yardım...

Puccanne soruyor: 4

Bebegım 6 ayını bıtırdı boyu 72 cm kılosu 10,250 gr oto koltugu almayı dusunuyoruz nasıl alcaz acaba acemısı oldugumuz ıcın sızden de bır fıkır alayım dedım!oto koltugunu arabada hangı tarafa koyuyorsunuz!bıde bebısım artk ayakta dengesını tutabılıor bıraz daha zAman gecsın ılk bısıkletım almayı dusunuyorum kullanıs acısından nasıl acaba kullananınız var mı?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Puccanne

saolun cvplarınız içn ama bebişim doğduğu günden beri gelişimi ii.bir defa alıp sürekli onu kllanmak istiyorum o yuzden yani çok kullanışlı olsun istiyorum...


kedidirkedi

Kraft omega 9-25 kg. için. Evet pahalı değil, yükselticiye geçmeden önce bir oto koltugu daha almamak için bunu tercih ettik ama  biz 1 yaşından sonra geçtik, sırt kısmının diklik ayarı var, en yatıgını kullanmamıza ragmen yine de biraz dik geldi o zamanlar. Sizinki daha da küçük, omega da kendini tutamaz, öne dogru kaykılır bence. 9-18 kg. olanlar biraz daha içe dogru oyuntulu oluyor. Bence onlardan alın derim.

 

Tommy ilk bisikletim tavsiye ederim yürüme yardımcısı olarak da.


Puccanne

kedidirkedi saol bakıcam onada ama bazı ilk bisikletim kullananlar pek memnun diiller bebişler arkadan bastırınca ön kalkıyormuş ve bebişler tepe taklak arkaya gidiolarmış..


kedidirkedi

Ben o şikayeti playskoll için duymustum. Biz hiç öyle bir şey yaşamadık, bilmiyorum.Cevaplamak için Üye ol