Batıkentte en iyi kolej

draysim06 soruyor: 7

Batıkent'te en iyi özel okul neresidir?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


psikologaybuke

Özellikle ÖZ ATA OKULLARI'ndan uzak durunuz. YÜCE ATATÜRK'ün adını kullanan ve uzaktan yakından eğitimle alakası olmayan bir okul. Öğretmenlerini kenara çekip konuşsanız okulun nasıl bir yer olduğunu görebilirsiniz. Okulun bir eğitim stratejisi, eğitim kadrosu yok maalesef. Okulun dış görünüşüne aldanmayın sakın. İnşaat firması kılıklı insanların dolaştığı sahibinin de aynı görüntüyü verdiği bir okul. Eşimle beraber kurucusuyla görüştük. Bir an kendimi Polat Alemdar'ın odasında gibi hissettim. Batıkentte başka alternatiflere bakabilirsiniz. yalnız dikkatli inceleyin sonuçta herkes çocuğu için en iyi olanını ister.


Nele

Ben de Batıkent civarı iyi bir özel okul arıyorum, umarım gerçek velilerden bilgi alabiliriz.


simdiokulluolduk_

ege universitesi gv okullari'ni degerlendirebilirsiniz


appleapple6

kayıt yaptırmışsınız ancak sizin okulla ilgili görüşlerinizi merak ettim. eğerki memnun kalmayıp başka bir okul düşüncesine girerseniz çocuğunuzun kaçıncı sınıf okuyacak olduğunu söylerseniz yardımcı olmaya çalışayım. Tabi okuldan beklentilerinizde önemli. 


psikologaybuke

Batıkentte İngiliz Kültür kolejinde çocuğu olan arkadaşlarım var ve gayet memnunlar..


meltembah

Çocuğum Batıkent Özata okullarına 2017 öğretim yılında başladı. Okula başlama amacımız okul yönetimi tarafından bize kaliteli bir eğitim, iyi bir İngilizce ve sanatsal faaliyetlerde vaatlerde bulunmalarıydı. Başladığımızdan itibaren olumsuzluklar peş peşe gelmeye başladı. Aradığımızda geri dönüş yapacağız deyip geri dönüş sağlamadılar, okula başladığı gün sınıf öğretmeni biz çocukları servise bindireceğiz deyip çocuğu sınıfta unuttu, İngilizce öğretmeni okulun başından raporlu olması sonrasında tekrar gelip tekrar raporlu olması ve sonunda okuldan gitmesi. Branş derslerinin müfredatın gerisinde gitmesi. Çocuklar üzerinde hakimiyet kuramayan öğretmenler nedeniyle ders işlenememesi. Okul içinde ne olduğu belirsiz adamlar gezinmesi. Çözüm olarak ta çocukların tehdit edilmesi. Sonuç olarak iki ay dayanabildik ve sonrasında kaydımızı başka bir okula aldık. Sizlerle yaşadığımız sıkıntıları paylaşmak istedim.


ObsesifAnne

Batıkent İngiliz Kültürde geçen yıl çok sıkıntı yaşadığımızdan çocuğumu aldım. Kesinlikle önermem... Cevaplamak için Üye ol