Fisher Price Sevimli Köpek Eğitici Puppy

YesilAnne soruyor: 2

Merhabalar,

Bebeğimize 1-1.5 ay önce konuşan köpeği aldık almasına fakat bir problemimiz var ki o da;

Örneğin bizim Tenten köpeği kucağına alıyor ve eline dokunuyor o sırada şarkı çalıyor iyi, güzel, hadi beraber söyleyelim, alkışlayalım moduna giriyoruz ki yanlışlıkla Tenten'in bacağı diyelimki Puppy' nin ayağına değiyor ki hemen ayaktaki cümle ya da şarkı devreye giriyor.
 
Bu hep böyle.. Şimdiye kadar bebişe başından sonuna şarkı dinletmek için uzaktan seyrettirmemiz gerekti ki bu çok saçma.

Eğitici Köpekten edinen anne- babalar; sizlerde böyle bir tecrübe yaşadınız mı? Yani bu köpeğin uzuvları gerçekten bu kadar hassas mı yoksa bu bir üretim hatası mı merak ediyoruz.

Cevaplarınızı rica ediyorum. Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


erenim

çok güzel bi oyuncak ama bu hatalı üretim neden sürekli piyasaya veriliyor ben anlamadım
ilk aldığımızın şarkıları hep yarımdı,epey bi süre sonra gidip değiştirebildik ama şarkıların ikide bir değişmesini hala engelleyemiyorum öyle kabullendim artık

işin kötüsü erenin de ilgisi kalmadı fazla,biraz daha büyüsün bakalım 10.aydan itibaren tekrar deneyeceğim


Aysegul_

merhaba,bu oyuncak bize yeni hediye geldi de, puppydeki bu durum ile ilgili bir şey sormak istiyorum. şimdi bu sorun olarak kastedileni bir şarkı çalarken başka bir düğmesine basınca hemen yeni şarkıya geçmesi olarak anladım ben. peki bu zaten normal değil mi? yani bir şarkı çalarken biz onu dinlemek istemeyip başka bir şarkıya geçmek istesek zaten düğmesine basıp -çalmakta olan şarkı bitene kadar beklemeyip- hemen öbürüne geçsin istemez miydik? her yerinde düğmesi olduğu ve düğmelere kolay basıldığı için evet sık sık şarkılar değişiyor ama zaten düğmeye basınca şarkı değişmese bu da problem olmaz mıydı? ben şarkının bitmesini beklemek zorunda mıyım diye düşünülemez mi mesela, belki eldeki 3. sıradaki şarkıyı dinlemek istiyorum, 3 kere basıyorum arka arkaya o şarkı çalmaya başlıyor. aksi takdirde ilk 2 şarkının çalıp bitmesini beklemem gerekirdi. ya çok karışık anlatmışım ama anlatabildim mi bilmiyorum:) ya da ben kastedilen sorunu yanlış anladım. 
Cevaplamak için Üye ol